Āra žalūzijas – drošība un ērtības

Aizsargājošie žalūzijas ir paredzētas, lai aizsargātu privātmājas, durvis, balkonus, logus, garāžas, skatlogus un kioskus no ielaušanās, ziņkārīgo acu un saules staru iedarbības, kā arī novietošanai rūpniecības darbnīcās vai angāros.
Izskata dēļ aizsargājošās žalūzijas iederas gandrīz jebkurā interjerā. Tās ir diezgan kompaktas un izskatās glīti pat aizvērtas.

Mūsu produkcijas specializācija ir aizsargājošu žalūziju ražošana.
Mums ir visi nepieciešamie materiāli un aprīkojums.
Mēs saviem klientiem piedāvājam pakalpojumus Rīgā un rajonos.
Cenas par pakalpojumiem mūsu uzņēmumā patīkami pārsteigs jūsu maku!
Izmantojot AKcompany, šāds logu risinājums ir vairāk nekā pieņemams.

Grūtajos laikos mums arvien vairāk ir nepieciešams komforts un drošība. Tāpēc arvien vairāk klientu vēršas pie mums, lai uzstādītu aizsargājošās žalūzijas uz logiem, skatlogu, durvju durvīm, birojos, uz administratīvajām ēkām, privātmājām. Aizsarglogu žalūzijas atrisina vairākus sarežģītus uzdevumus:
1. aizsargāt tos no sitieniem;
2. neļauj putekļiem uzkrāties telpā;
3. labi izolē istabu;
4. neļaujiet saules gaismai iekļūt;
5. veic enerģijas taupīšanas funkciju;
6. un pats galvenais – neļauj iebrucējiem iekļūt iekšā.
7. unikāls un uzticams dizains

Tāpat kā vairums žalūziju, rullo slēģi sastāv no lamelēm, kuras no ruļļa var viegli pārveidot par cietu audeklu. Arī no audekla, ar nelielu rokas kustību, lameles savāc rullī, kas absolūti neiejaucas atvērumā. Bet plāksnes, no kurām saliek žalūzijas, izceļas ar īpašu izturību un jaudu – tās nebaidās no gandrīz jebkura trieciena. Arī konstrukcijas izturība nodrošina īpašu stiprinājumu, slēdzenes, ar kuru palīdzību audeklus ir viegli salikt un izbīdīt, bet tajā pašā laikā, nav iespējams lamelu izlauzt no konstrukcijas.

Uzticamība un skaistums

Mūsu uzņēmuma ražotās konstrukcijas ne tikai garantē jums maksimālu drošību. Turklāt, tās ir ērti lietojamas un neprasa īpašu kopšanu. Ja jums rūp ēkas izskats un jums šķiet, ka ruļļu slēģi to sabojās, tad jūs esat dziļi kļūdījies. Mūsu dizaineri viegli atlasīs jums vislabāko krāsu shēmu, ņemot vērā jūsu vēlmes. Arī žalūzijas var uzstādīt nevis ārpus tām, bet arī telpās. Tad tās vienkārši nebūs redzami no ielas, taču šāda veida uzstādīšanai ir būtisks trūkums – uzbrucēji var viegli sabojāt jūsu durvis un logus.