Regulāra jumta tīrīšana no sūnām un netīrumiem aizsargā jumtu no priekšlaicīgas novecošanas. Tīrīšanas procesā pārklājums tiek notīrīts no gruvešiem, putekļiem un ķērpjiem, notekas un pats jumta segums tiek mazgāts. AKcompany sniedz jumta tīrīšanas pakalpojumus ar rūpniecisko alpīnistu palīdzību. Mēs sakārtosim jūsu jumtu ātri un par pieņemamu cenu – bez liekām izmaksām par celšanas aprīkojumu un speciālo aprīkojumu.

Kāpēc jums ir nepieciešama jumta tīrīšana

Ar dubļiem pārklāts jumts ir lieliska augsne sūnām un ķērpjiem. Pie šāda jumta ir traucēta drenāža. Pēc nokrišņiem tas izžūst daudz ilgāk nekā tīrs pārklājums. Pastāvīga mitruma dēļ jumta materiāli sāk pasliktināties. Parādās korozijas pēdas. Pārklājums zaudē integritāti un hermētiskumu.

Turklāt, mitruma ietekmē biezs putekļu slānis tiek pārveidots par augsni. Tas iegūst sūnu un citu augu sporas. Tie apdzīvo visu brīvo vietu, padarot jumtu par cietu zaļu puķu dobi. Sūnas un ķērpji ir parazīti uz jumta seguma. Viņi absorbē un saglabā mitrumu, radot ideālu dzīvesvietu skudrām un citiem kukaiņiem. Iekļūstot starp flīžu un šīfera spraugām, sūnas paplašina šuvju šuves, kas pārkāpj struktūras kopējo blīvumu un noved pie priekšlaicīgas materiālu novecošanas. Regulāra jumta mazgāšana novērš visas šīs problēmas.

Kā notiek jumta tīrīšana?

Profesionāla jumta tīrīšana no sūnām tiek veikta, izmantojot īpašus tīrīšanas līdzekļus. Pabeidzot procesu, jumta virsma tiek pārklāta ar antiseptiķiem un aizsargājošiem savienojumiem, kas aizsargā materiālus no atkārtotas “apzaļumošanas”.

Darba posmi:

  • virsmas pārbaude;
  • tīrīšanas metodes un līdzekļu izvēle;
  • kāpšana industriālos alpīnistiem uz jumta;
  • drenāžas sistēmas tīrīšana;
  • jumta tīrīšana no sūnām;
  • apdares mazgāšana no netīrumiem un gružiem;
  • jumta materiālu apstrāde ar antiseptiskiem un aizsarglīdzekļiem.

Pirms tīrīšanas darbu veikšanas speciālisti sīki pārbauda jumtu, identificē bojājumu raksturu. Tīrīšanas līdzeklis tiek izvēlēts atkarībā no pārklājuma materiāla. Lielus sūnu izaugumus noņem ar rokām. Sēnīšu un pelējuma skartās vietas, zaļās zonas apstrādā ar ķīmiskām vielām, kas iznīcina veģetāciju, nekaitējot jumta materiāliem. Pēc pilnīgas tīrīšanas virsma tiek mazgāta un pārklāta ar aizsargājošu savienojumu. Šāds pārklājums ne tikai aizsargā jumtu no sūnu augšanas atkārtotas parādīšanās, bet arī uzlabo tā ārējās īpašības, padarot to glītāku un pievilcīgāku.

Ar kādiem jumtiem mēs strādājam

AKcompany veic jumtu, kas izgatavoti no visiem materiāliem: šīfera, flīžu, metāla profilu, mīksto, šuvju jumtu, apkopi. Mēs strādājam ar privātiem un komerciāliem objektiem, veicam standarta, kupolu un kombinēto jumtu daudzstāvu tīrīšanu.