ALUZINK ŽOGI

Aluzinc žogi – štaketa žogi ir kļuvuši ļoti populāri un pieprasīti to labo īpašību dēļ.

Aluzinc žogi, štaketa žogi – ražošana

Aluzinc žogi – štaketa žogi ir dažādu metālu sakausējuma veids – alumīnija (55%), cinka (43,4%) un silīcija (1, 6%) sakausējums. Aluzinc ir materiāls, kas ir auksti velmēts, galvanizēts tērauds ar metāla pārklājumu. To izmanto ne tikai žogu ražošanā, bet arī jumta segumam, notekām un sienu apšuvumiem, nojumēm u.c.

Aluzinc galvenokārt izmanto tādēļ, ka tam ir ilgnoturība, kas ir ļoti būtiska gan žogiem, gan citām augstāk minētajām lietām. To ir viegli formēt, metināt un krāsot. Aluzinc ir ļoti laba izturība pret koroziju lielākajā daļā atmosfēras apstākļu. Tas tiek panākts kombinējot cinka un alumīnija aizsargājošās īpašības. Korozijas koeficienti atšķiras atkarībā no ārējiem apstākļiem, tomēr tas ir 2 līdz 6 reizes labāks nekā citiem galvanizētiem metāliem. Cinka pārklājums ar laiku noārdās un aizsargmehānisms zaudē savu funkciju, tad alumīnija kārta sāk pildīt savu funkciju, tādējādi Aluzinc ilgāk saglabā savas labās īpašības un kalpo ilgāk.

Aluzinc žogi – štaketa žogi, dažādas priekšrocības, kas padara to labi piemērotu žogu ražošanā. Tās ir:

viegls;
augsta izturība;
ūdensizturīgs un ugunsdrošs;
ātri un viegli uzstādāms;
izturīgs pret koroziju;
ilgs kalpošanas laiks;
nav nepieciešama kopšana;
vizuāli pievilcīgs

Ņemot vēra to, ka žogs ir ilgtermiņa ieguldījums, Aluzinc materiāls kalpos ilgu laiku, kā arī tam nav nepieciešama apkope, tāpēc tālāk saistītas izmaksas nav nepieciešamas. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka Aluzinc žogi ir estētiski pievilcīgi un tos ir viegli formēt, tāpēc ir iespējams pielāgot visdažādākos dizaina elementus, kas katru žogu padara unikālu. Kā viena no Aluzinc priekšrocībām ir arī tā, ka to ir iespējams nokrāsot visdažādākajās krāsās, tādējādi piedāvājot plašu krāsu dažādību un padarot to unikālu. Aluzinc tiek krāsots izmantojot pulverkrāsu RAL sistēmu, kas sniedz plašu krāsu izvēli. Pulverkrāsas ir noturīgas un kalpo ilgu laiku.

Aluzinc žogi – štaketa žogi – uzstādīšana

Aluzinc žogu uzstādīšana ir līdzīga kā citiem žogiem. Ir pieejami gan štaketa, gan skārda žogi. Aluzinc žogus ir iespējams uzstādīt gan pie betona, gan metāla stabiem, kas atkarīgs no katra klienta vēlmēm un labākā risinājuma katram gadījumam. Stabi tiek ierakti zemē, lai nodrošinātu stabilitāti un stingrību, tāpēc ir svarīgi, lai darbs tiktu veikts profesionāli un pareizi, lai nodrošinātu žoga izturību. Visbiežāk tiek izmantotas koka skrūves, lai Aluzinc dēļus (paneļus) savienotu ar stabiem, lai savienojums būtu stingrs un drošs. Dažkārt var tikt izmantota speciāla līme, lai neveidotos atstarpe starp Aluzinc paneļiem un stabiem.
Aluzinc žogu – štaketa žogu uzstādīšana un ražošana ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “AKCompany”, lai iegūtu sapņu Aluzinc žogu!

KOKA ŽOGI

Koka žogi ir kļuvuši ļoti populāri to vizuālās pievilcības dēļ. Visbiežāk tie tiek izmantoti vasarnīcām un privātmājām, bet tie kļūst arvien pieprasītāki arī  dažādu citu teritoriju norobežošanai. Koka žogi ir izturīgi un droši, jo ar mūsdienās pieejamajām metodēm tie tiek apstrādāti, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un augstu kvalitāti.

Koka žogu veidi

Koka žogi varbūt visdažādāko veidu. Atkarībā no klienta vēlmēm un žoga funkcijas tie ir:

lauksaimniecības žoga stils – šī veida žogam visbiežāk tiek izmantots sarkanais ciedrs un priežu koks. Visbiežāk žogs ir no diviem vai trīs dēļiem, kas novietoti horizontāli;
dzīvojamā žoga veids – šiem žogiem var tikt izmantoti visdažādākie koka žoga stili, kas var tikt papildināti ar dažādiem dekoratīviem elementiem. Šie žogi var būt klasiski, gotikas vai unikāla dizaina izstrādāti;
inovatīvi žogi – šiem žogiem tiek izmantoti dažādi koka materiāli, kas visbiežāk ir atkarīgs no to pieejamī Šiem žogiem tiek izstrādāti unikāli dizaini, lai iegūtu klientu vēlamo rezultātu.

Koka žogu ražošana

Koka žogi var būt visdažādākie; tiek  piedāvātas dažādas dizaina iespējas, lai atrastu sev piemērotu koka žogu. To uzstādīšanai nepieciešams:

dēļu žogs – šis ir viens no vispopulārākajiem koka žogu veidiem. Dažkārt saukts par koka paneļu žogu. Šis žoga veids nodrošina privātumu. Tas var būt dažādos stilos – horizontāli, vertikāli, vairāki koka dēļi kopā u.c. Koka žogs var tikt izveidots ar vai bez spraugām, tādējādi piedāvājot pilnīgu privātumu;
žoga stabi – šī ir ļoti svarīga daļa koka žogiem. Žoga stabiem ir jābūt stingriem un pareizi izvietotiem, lai žogs kalpotu ilgi un būtu stabils. Lai nodrošinātu žoga stabu ilgu kalpošanu, ir svarīgi, ka tie tiek pareizi ierakti zemē, tāpēc bieži vien koka stabu ierakšanas darbi prasa laiku un pacietību. Stabi var būt speciāli izstrādāti un dizainēti, lai pielāgotu tos žoga izskatam un padarītu estētiski patīkamākus. Stabi var būt gan pamanāmi, kā dizaina elementi, gan pavisam nemanāmi, kas pilda tikai savu funkciju;
žogu sliedes – tās visbiežāk ir novietotas horizontā Tās ir paredzētas koka žoga stabilitātes nodrošināšanai, kā arī kalpošanas laikam. Visbiežāk tās ir novietotas žoga apakšā un augšā, bet var tikt novietotas pa vidu vai izstrādātas arī citā dizainā.

Koka žogi tiek izgatavoti no dažādiem kokiem. Atkarībā no katra klienta vēlmēm, mēs piemeklējam visatbilstošāko koku. Koka žogiem tiek izmantotas galvanizētas naglas, lai tās nerūsētu un kalpotu ilgu laiku. Žoga stabi var būt gan metāla, gan koka, kas atkarīgs no katra klienta vēlmēm.

Koka žogu uzstādīšanas laiks

Koka žogu uzstādīšanas laiks ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Tie ir:

žoga lielums – žoga lielums ir pirmais faktors, kas ietekmē žoga uzstādīšanas laiku. Lielāks žogs prasīs ilgāku laiku nekā maza izmēra;
žoga nolikums – žoga uzstādīšanas laiku ietekmē arī dažādas nepieciešamās atļaujas un nolikumi, tāpēc ir svarīgi iegūt apstiprinājumu pirms žoga uzstādīšanas, jo nesaskaņotu vai neatbilstošu žogu var nākties uzstādīt no jauna;
pamats – jāņem vērā, ka pamats un zeme ietekmē koka uzstādīšanas laiku. Atkarībā no grunts īpatnībām, žogu stabu nostiprināšana var prasīt ilgāku laiku, lai tie tiktu iestiprināti stabili un stingri, kas nodrošinās koka žoga kalpošanas laiku un stabilitā

Vidējais koka žoga uzstādīšanas laiks ir 3-5 dienas, bet tas var mainīties atkarībā no dažādiem faktoriem, kas var ietekmēt darba gaitu.
Pirms žoga uzstādīšanas ir svarīgi zināt teritorijas lielumu, kā arī saskaņot žoga uzstādīšanu ar kaimiņiem un citām iesaistītajām pusēm. Ne mazāk svarīgi ir zināt dažādu cauruļu, sūkņu u.c. līnijas, lai darbs tiktu veikts šīs līnijas nesabojājot.

Koka žogu uzstādīšana un ražošana ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “AKCompany”, lai Jūsu sapnis par koka žogu tiktu piepildīts!

METĀLA ŽOGI

Metāla žogi ir lielisks elements, kas ne tikai norobežo teritoriju, bet arī paaugstina drošību un var kalpot kā dizaina elements. Metāls ir ļoti populārs materiāls žogu ražošanā, jo no tā var izgatavot visdažādākos žogus, sākot no ļoti vienkāršiem līdz pat īpaši izstrādātiem dizaina elementiem. Metāla žoga izgatavošanā tiek ņemtas vērā katra klienta vēlmes, tā vēlamā funkcionalitāte, kā arī citi faktori.

Metāla žogi – uzstādīšana

Pirms metāla žogi tiek uzstādīti, ir nepieciešams veikt noteiktus soļus, lai žoga uzstādīšana būtu saskaņota un pārdomāta:

žogu ir svarīgi saskaņot ar kaimiņiem, gar kuru teritoriju tas iet, lai nerastos pretenzijas no kaimiņu puses un process būtu saskaņots;
svarīgi ir pārliecināties, ka žogs atrodas Jūsu teritorijā, tāpēc ir svarīgi veikt mērījumus un to saskaņot;
pārliecinieties par servitūtiem, kas ir tiesības uz ceļu trešajai personai. Žoga uzstādīšanu un pat dizainu ir nepieciešams saskaņot servitūtu gadījumā;
pārliecinieties par likumiem, kas var ietekmēt žoga augstumu vai izvietojumu;
iegādājieties būvniecības atļauju.

Metāla žogi – materiāli

Metāla žogi tiek izgatavoti no dažādiem metāliem, kuriem ir savas īpašības, lai panāktu vislabāko klienta vēlamo rezultātu. Atkarībā no metāla un dizaina, žogu ražošanas veids un ilgums, kā arī to apkope atšķiras.

Visbiežāk izmantotie metāla žogu metāla veidi ir sekojoši:

alumīnijs – šis metāls ir ļoti populārs žogu izgatavošanā, jo tas ir noturīgs pret koroziju, tāpēc tas ir labi piemērots mitrā klimatā. Tas ir viegli kopjams un uzstādāms, kā arī Ņemot vērā to, ka tas ir viegls, tas nav ieteicams mājās, kurās ir bērni vai suņi, kas bieži uzstāda spiedienu pret žogu, jo tas var deformēties vai tikt salauzts. To ir iespējams pielāgot dažādiem stiliem, kā arī dažādas ķīmijas to neietekmē;
tērauds – šis metāls ir izturīgāks nekā alumīnijs, kā arī tas ir stabils. Tas ir izturīgāks pret pielietotu spēku, tomēr tam ir nepieciešama apkope, lai tas nerūsētu, kā arī slīpēšana un pārkrāsošana, lai saglabātu sākotnējo izskatu;
kalta dzelzs – šis ir ļoti populārs materiāls, jo tas ir ļoti izturīgs un ir iespēja izgatavot visdažādākos dizainus un kalumus. To ir viegli kopt, tomēr tas ir dārgāks nekā citi metāla veidi un tas ir pakļauts korozijai.

Metāla žogu uzstādīšana

Žogu uzstādīšana prasa laiku, lai žogs  tiktu pareizi izvietots un izveidots. Visbiežāk nav nepieciešami dziļi balsti, tomēr atkarībā no zemes un laika apstākļiem var gadīties, ka stingrāki balsti tomēr ir nepieciešami.
Nepieciešams ir izplānot ne tikai žogu, bet arī vārtu novietojumu un atveres. Nedrīkst aizmirst par dažādiem slīpumiem, kuri ietekmē nepieciešamo žoga atbalstu. Ir dažādi veidi, kā saglabāt žoga balstu. Žoga uzstādīšanas procesā svarīgs ir zemes līdzenums, kas nereti prasa dažāda veida uzstādīšanas metodes, lai tas izskatītos vizuāli pievilcīgs.

Metāla žogu uzstādīšanai un ražošanai ir dažādi nosacījumi, kuri ir jāņem vērā iegādājoties žogu:

galvenais nosacījums žoga izvēlē ir tā funkcija un vieta. Piemēram, žogi, kas ir paredzēti lielākai drošībai, visbiežāk ir garāki, lai tie būtu efektīvi;
ir svarīgi saskaņot žoga uzstādīšanu ar kaimiņiem un iegūt vajadzīgās atļaujas, kas atbilst noteiktajiem standartiem;
žoga uzstādīšanu un iespējamo dizainu ietekmē zemes slīpums.

Metāla žogu uzstādīšana un ražošana ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “AKCompany”, lai Jūsu sapnis par žogu tiktu piepildīts!

MODERNA TIPA ŽOGI

Žogi stilā – modern!
Raksts tiek izdedzināts ar precīzijas lāzeru. Šāds žogs modernajām ēkām piešķirs unikālu skatu. Tam ir oriģināls stils, un tam ir iebūvēts dizains ar smalkām, plānām atverēm. Atveres atrodas asimetriski, kas rada ļoti interesantu vizuālo efektu, jūs varat arī izvēlēties jebkuru dizainu un modeli. Žogs ir īpaši paredzēts drosmīgiem cilvēkiem, kuri meklē neparastus risinājumus. Šāds žogs piesaistīs visu garāmgājēju un garāmbraucēju uzmanību, kuri to vien ieraudzīs.

Augstākā izturība pret koroziju
Ultramoderns dizains
Asimetrisku caurumu sajūta.
Krāsu daudzveidība
Liels aprīkojuma klāsts
Super jauns !!!
Caurumi, kas izgatavoti ar precīzu lāzeru
5 gadu pretkorozijas garantija
Esat īpašs!

Metāla žogu uzstādīšana un ražošana ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “AKCompany”, lai Jūsu sapnis par žogu tiktu piepildīts!

PANEĻU ŽOGI

Paneļu žogi ir kļuvuši pieprasīti, jo tie ir ātri uzstādāmi un stingri. Tie ir lielisks veids, lai norobežotu savu teritoriju ātrā laikā.

Paneļu žogu sistēma

Paneļu žogi ir sistēma, kas  visbiežāk tiek lietota rūpniecības, sporta laukumu un privātā sektora norobežošanai, jo tā ir ātri uzstādāma un kalpo ilgu laiku. Paneļi ir izgatavoti no horizontālas stieples, kura ir 5 mm diametrā, un vertikālās stieples, kas ir 4 mm vai 5mm diametrā. Stieples nodrošina lielisku stingrību, izturību un stabilitāti. Šī nožogojumu sistēma ir izgatavota divos soļos. Viens no soļiem ir stieples galvanizēšana un otrais ir krāsošana saskaņā ar RAL krāsu tabulu. Plaša toņu izvēle ļauj nožogojuma dizaina pielāgošanu jebkurai klienta individuālajai prasībai un konstrukcijas vajadzībām.

Paneļu žogu (3d) īpašības

Paneļu žogi ir populāri un pieprasīti dažādu iemeslu dēļ, daži no tiem ir:

augsta izturības pakāpe, kas nodrošina to, ka žogs ir piemērots vietās, kur bieži tiek izdarīts spiediens pret to (skolas, sporta laukumi);
ilgs kalpošanas laiks, tādējādi ieguldījums ir ilglaicīgs;
efektīva un ātra žoga uzstādīšana;
plašs krāsu iespēju loks;
salīdzinoši lēts žoga veids salīdzinoši ar citiem.

Paneļu žogu (3d) ražošana

Paneļu žoga paneļi visbiežāk tiek ražoti 2500 mm plati un 630 līdz 2430 mm augsti, tomēr tie var tikt pielāgoti atkarībā no katra klienta vēlmēm un vajadzībām. Kā iepriekš minēts, parasti paneļu diametrs ir 5 mm, kas nodrošina to, ka tie ir stingri un izturīgi.
Paneļi tiek izgatavoti no cinkotas stieples, tās var nokrāsot visdažādākajās krāsās pēc RAL krāsu sistēmas. Vispopulārākās krāsas ir zaļa (RAL 6005), balta (RAL 9010), melna (9005) un antracīts (RAL 7016), bet tos ir iespējams nokrāsot arī jebkurā citā izvēlētajā krāsā pēc klienta vēlmēm.
Pulverkrāsošana ir ļoti populāra, lai krāsotu dažādu veidu metālus. Pulverkrāsošana tiek izmantota dažādu iemeslu dēļ:

ar pulverkrāsu ir iespējams pārklāt krāsu daudz biezākā kārtā bez tās tecēšanas;
tā ir videi draudzīga;
pulverkrāsošanā ir mazāk redzamu starpību starp horizontālu un vertikālu krāsojumu;
ir iespējams panākt dažādus specifiski izstrādātus krāsojumus, kurus ir grūtāk panākt ar citām krāsošanas metodēm;
tā ir ļoti noturīga un nepakļaujas ārējām ietekmēm.

Paneļu žogu (3d) uzstādīšana

Paneļi tiek piestiprināti pie stabiem ar stiprinājumiem un drošības skrūvēm, lai žogs būtu stabils un izturīgs. 3D paneļi tiek fiksēti pie stabiem un nostiprināti ar fiksatoriem, kas aizsargā tos no salaušanas un bojāšanas. Ieliktņi paneļu nostiprināšanai ir metināti kvadrātveida cauruļu posmos, kas tiek pārklāti ar plastmasas vāciņu. Paneļu žogiem (3d) visbiežāk izmanto metāla stabus.

Paneļu žogu (3d) uzstādīšana un ražošana ir mūsu specialitāte! Griezieties pie mums, “AKCompany”, lai Jūsu sapnis par paneļu žogu tiktu piepildīts!

PLASTIKĀTA ŽOGI

WPC ir izgatavots no sertificētas koksnes pulvera un plastmasas granulām. Tas ir evolucionārs vides materiāls, ar to var aizstāt dabīgo koku dažadu produktu ražošanā. WPC virsmu nav nekad jākrāso vai jāeļļo, kā to parasti dara ar dabīgā koka materiāliem. WPC produktiem piemīt daudz tādas pašas īpašības kā dabīgam kokam, taču papildus tam,  WPC produkti ir ūdens izturīgi, tie nekad nesapūs, tos nesaēdīs kukaiņi. Ražojot šo produktu samazinās vides piesārņojums un tiek saudzēta daba, jo ražošanā tiek izmantoti otrreizējās pārstrādes izejmateriāli.  WPC produktus var izmantot terašu, balkonu ieklājumu izveidē, dažādu dārzu vai pat parastu mēbeļu ražošanā un citās nozarēs.