AIZSARGSLĒĢI LOGIEM, RĪGA

Tirgū ir pieejami dažādi rullo slēģu veidi, kas izgatavoti no visdažādākajiem materiāliem: ir PVC rullo slēģi, alumīnija slēģi un pat koka rullo slēģi ar klasiskāku dizainu. Tomēr pretuzlaušanas rullo žalūzijas ir vēl viens solis uz priekšu mājas drošībā.

Kopumā konceptuāli tās var salīdzināt ar drošības durvīm, kas veic profilaktiskās aizsardzības funkciju pret zagļiem un iebrucējiem.

Tāpat papildus aizsardzību nodrošina pretuzlaušanas rullo slēģi, kas ir īpaši efektīvi, ja mājā vai ēkā ir vairāki logi, vai arī tie atrodas vietās, no kurām var viegli iekļūt ēkā, piemēram, pirmajā un pēdējā. ēku stāvos, kā arī lauku mājās, īpaši, kas atrodas vienā stāvā.

DROŠĪBAS SLĒGI UZ LOGIEM

Alumīnija vai tērauda rullo žalūzijas jau ir lielisks līdzeklis pret ielaušanos, jo tie uzreiz jūtas drošāki un izturīgāki, turklāt atverami ir grūtāk un trokšņaināk. Turklāt tirgū ir daudz ierīču, kuru novietošana dažādos slēģu punktos padara tos gandrīz neiespējamus pacelt vai salauzt.

Taču pretiekļūšanas rullo slēģiem ir arī sistēma, kas, tāpat kā bruņu durvis, padara tās vēl stiprākas un stabilākas, jo sliedes, pa kurām tie slīd, ir iebūvētas pašā ēkas mūrī.

Turklāt tiem ir vairāki elementi, kurus var saukt par “pastiprinošiem”, kas padara tos vēl uzticamākus.

Drošības līmenis, protams, ir atkarīgs no rullo slēģu veida un izmantotajiem stiegrojuma elementiem.

Bruņotie rullo slēģi var būt gan manuāli, gan motorizēti, taču abos gadījumos tos var pastiprināt ar dažāda veida bultskrūvēm, atslēgām vai iekšēji vadāmām slēdzenēm, bloķēšanas sistēmām, kas novērš slēģu piespiedu atvēršanu no ārpuses, vai pat izbūvēt papildus motorizētas sistēmas. slēģu kastē.ka uguns īstajā laikā.

Tomēr nereti rullo slēģus, kas novērš caurlaidību, pastiprina arī ar papildu konstrukcijām, piemēram, režģiem, ko plaši izmanto pirmā stāva atverēm. Ir acīmredzams, ka drošība tiek apdraudēta, ja slēģus atstāj augšā vai pa pusei augšā: tādā gadījumā nedarbojas nepieciešamie aizsargmehānismi un slēģi pārstāj pildīt savu aizsargfunkciju.

Aizsargslēģi, būdami ļoti efektīva aizsardzības un profilakses sistēma, bet tajā pašā laikā ne mazāk jutīgi, lai tie būtu patiesi efektīvi un vislabāk pildītu savu funkciju, tiem jābūt pareizi uzstādītiem, ideāli integrētiem loga rāmī un mājas mūris, un aprīkots ar visām aizsardzības un pretiekļūšanas funkcijām.

Lai to izdarītu, vislabāk ir sazināties ar pieredzējušu speciālistu, kurš zina, kā tos pareizi uzstādīt.

Pretapzagšanas rullo žalūzijas darbojas, ja tās ir pareizi uzstādītas, tāpēc ir svarīgi, lai darba kvalitāte būtu teicama.

Tiem, kas vēlas pasargāt sevi no zagļiem, tērauda un ekstrudēta alumīnija rullo žalūzijas ir ideāls risinājums, lai eleganti aizsargātu durvis un logus.

 • Liels biezums un svars, lai izveidotu aizsargbarjeru uz durvīm un logiem
 • Var uzstādīt esošo rullo slēģu vietā, jo tie ir paredzēti, lai ietilptu standarta rāmjos un sliedēs
 • Pateicoties kastē paslēptam motoram, tie var pārvietoties tāpat kā tradicionālie elektriskie rullo slēģi.
 • Tiem nav nepieciešama īpaša kopšana, jo tie ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem.
 • Modeļu un krāsu daudzveidība ļauj tos pielāgot dažādām drošības prasībām un ēku tipiem.
 • Tiem ir tradicionālo rullo slēģu estētiskais izskats, un tāpēc tie labi iederas jebkura veida ēkās.
 • Tos var uzstādīt uz jebkurām durvīm vai logiem, jo tie ir izgatavoti pēc pasūtījuma.

Ielaušanās izturīgas rullo slēģu krāsas

Pretcaurlaidības tērauda rullo slēģi ir pārklāti ar pretkorozijas pretskrāpējumu PVC plēvi, kas pieejama dažādās krāsās, ieskaitot koka efektu, lai saskaņotu dažādus apmetumus un logu apdari.

Pret ielaušanās rullo slēģi no ekstrudēta alumīnija ir krāsoti dažādos krāsu toņos.

Pastiprināto rullo slēģu tehniskie parametri

 • Tie ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem: izolēta tērauda vai bieza ekstrudēta alumīnija.
 • Tērauda modelis ir pārklāts ar krāsainu pretskrāpējumu PVC plēvi.
 • Pret uzlaušanu izturīgais tērauda slēģs no iekšpuses ir izolēts ar netoksiskām poliuretāna putām.
 • Ievērojams svars (no 10 līdz 19 kg / kv.m, atkarībā no modeļa).
 • Žalūziju bloķēšana ar bloķēšanas skrūvēm vai speciāliem aizbīdņiem lifta motorā.
 • Pārvietojama ar elektromotoru
 • Alumīnija sānu sliedes ar īpašām prettrokšņa sukām.
 • Pretslīdes sānu pārsegi vai speciāli āķi, lai novērstu dēļu slīdēšanu horizontāli.
 • Bruņu rullo slēģu veidi
 • Izgatavots no tērauda ar svaru 10 kg/kv.m, pārklāts ar krāsainu PVC plēvi un iekšpuses izolēts ar netoksiskām poliuretāna putām siltuma un skaņas izolācijai.
 • Izgatavots no bieza ekstrudēta alumīnija, krāsots un aprīkots ar sānu atdurēm, lai novērstu līstes noslīdēšanu.
 • Lai padarītu bruņu rullo slēģu slīdēšanu klusāku, esošajās vadotnēs var ievietot īpašas alumīnija vadotnes ar prettrokšņu sukām.

– Motorizēti bruņu rullo slēģi vai elektriski bruņu rullo slēģi, ērtai pacelšanas un nolaišanas vadībai, izmantojot tastatūru, tālvadības pulti un vadības kārbu.

 • Pretuzlaušanas slēģu izmantošana var dot izcilus rezultātus, ja aizsargājas ar pretuzlaušanas slēģiem ar pretestības klasi.Bruņu rullo slēģu uzlaušanas izturības pakāpes noteikšanai tiek izmantotas uzlaušanas izturības klases no 1 līdz 6, lai palielinātu secībā. drošību. Tomēr kopumā 6. klases bruņu rullīšus mājās neizmanto.Pretestības klase pret ielaušanos izturīgiem rullo slēģiem tiek piešķirta, pamatojoties uz rezultātiem, kas iegūti pēc īpašām pārbaudēm saskaņā ar īpašu standartu.

  Uzlaušanas izturības klase izsaka spēju izturēt iebrucēja uzbrukumu, izmantojot tādus instrumentus kā skrūvgrieži, lauzņi līdz pat elektriskiem griezējinstrumentiem noteiktā laika periodā. Šajā vērtībā ir ņemts vērā arī laiks, kam jāpaiet, un troksnis (elektriskais zāģis, akumulatora urbjmašīna utt.), kas tai jāizraisa, lai mēģinātu atvērt pret ielaušanos izturīgo skrūvi.

  Drošības klases izvēle, protams, ir atkarīga no klienta konkrētajām vajadzībām. Izolētai mājai pirmajā stāvā būs nepieciešama augstāka klase nekā mājai pilsētā augšējos stāvos. Ikviens, kurš jau ir uzstādījis pret ielaušanos izturīgu logu rāmi, varēs izmantot zemākas kvalitātes pret ielaušanos izturīgus rullo slēģus nekā tas, kura rāmji nav bruņoti.

  Bruņu rullo slēģi ar slēdzenēm, kas ir sertificēti pret ielaušanos, ir izgatavoti no izturīgas krāsotas ekstrudēta alumīnija sloksnes, pastiprinātas ar tērauda profiliem ar pretkorozijas apstrādi. Tie ir aprīkoti ar pretpacelšanas mehānismiem, pretplīšanas stieņiem un dziļām sānu sliedēm. Ņemot vērā to ievērojamo svaru, tos pārvieto elektromotors.

  Bruņu elektriskos rullo slēģus, parasti līdz 2. klasei, var uzstādīt veco rullo slēģu vietā bez mūra darbiem. Sākot ar 3. un augstāku klasi, lai varētu uzstādīt bruņu elektriskos rullīšus, nepieciešams izvērtēt slēģu kastes iekšpusē esošo balstu svara slodzi un, ja tā ir nepietiekama, tos nomainīt. Turklāt mūrniekam ir jāuzstāda dziļas vadotnes uz abām sānu vadotnēm, lai novērstu rullo slēģu atslēgšanos sānos.

  Dažkārt ielaušanās pretestības klase tiek sajaukta ar vēja pretestības klasi.

  Lai gan tie ir divi dažādi standarti, ikviens, kurš meklē “stiprus rullīšus”, pat ja tie nav bruņoti šī vārda tiešajā nozīmē, var pārbaudīt arī vēja reitingu.

  Protams, pēdējo rādītāju nevajadzētu jaukt ar uzlaušanas pretestības klasi, kas raksturīga zagļu uzbrukumu gadījumiem, taču jebkurā gadījumā izsaka rullo slēģu faktisko izmērīto pretestības klasi pat stipram vējam.