GARĀŽAS VĀRTI, UZSTĀDĪŠANA, RĪGA

Sekciju durvis parādījās ASV 1960. gados. Mūsu valstī arvien populārākas kļūst glītas, ērtas un praktiskas sekciju durvis pretstatā neērtajām un neērtajām “augšup-leju” durvīm.

Sekciju garāžas vārti ir atvēršanas un aizvēršanas sistēma sadzīves un rūpnieciskai lietošanai, kas aizņem ļoti maz vietas.

GARĀŽAS VĀRTU UZSTĀDĪŠANA

Tie ir sava veida žalūzijas, kas hermētiski aizver ailu un kas, virzoties paralēli garāžas griestiem, neaizņem vietu, kā tas ir ar tradicionālajiem paceļamiem vārtiem.

Sekciju garāžu vārti, kas izgatavoti no siltumizolētajiem paneļiem, pārstāv jaunu garāžas slēgšanas sistēmu līmeni, garantējot ne tikai vienkāršību un praktiskumu, bet arī īpašu uzmanību estētikai.

Kad jūs nolemjat uzstādīt vārtus savai garāžai, jums rūpīgi jāapsver vairākas īpašības, piemēram:

– garāžas izmēri

– kustības veids, kuru vēlaties atvērt

– garāžas durvju uzstādīšanai nepieciešamās atveres sagatavošana.

Protams, nevajadzētu aizmirst par estētisko aspektu, it īpaši, ja garāža atrodas blakus ieejai mājā. Vēl viens ļoti svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, ir garāžai nodrošinātā aizsardzība. Vārtu drošība ir atkarīga no izmantotā materiāla: pastiprināti tērauda vārti garantē augstāku drošības līmeni, savukārt sertificēti pretuzlaušanas vārti nodrošina visaugstāko drošības līmeni. Augstāka klase garantē augstāku izturību pret pārrāvumu, aizķeršanos vai izvilkšanu.

Izvēloties, kādus garāžas vārtus uzstādīt, ir svarīgi zināt visus šos aspektus, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu. Galvenā atšķirība starp garāžas vārtiem ir sekciju un paceļamie vārti, katram variantam ir savas priekšrocības un tā var būt labākā izvēle atkarībā no garāžas īpašībām un klienta vēlmēm.

Jebkurā gadījumā vienmēr ir ieteicams meklēt padomu uzņēmumam ar pieredzi šajā nozarē.

Sekciju durvis atveras vertikāli, bīdāmas uz augšu un novietotas pie griestiem, paralēli garāžas jumtam, ietaupot vietu. Pateicoties to konstrukcijai, tie nodrošina maksimālu vietu gan garāžā, gan ārpusē, atstājot visu eju brīvu. Sekciju garāžas vārti pielāgojas jebkurai atvēršanai un nodrošina par 14 cm lielāku caurbraukšanas platumu nekā paceļamie vārti. Tie var arī nodrošināt perfektu vispusīgu blīvējumu, pateicoties pastāvīgi elastīgām, pret laikapstākļiem izturīgām blīvēm.

Izturīgas un vietu taupošas, sekciju piekaramās durvis var pielāgot dažādām ēkas prasībām. Vertikālā atvēršanas sistēma ļauj izmantot garāžas nodalījumu, ļaujot pilnībā komfortabli novietot automašīnu vai novietot tajā materiālus. Plašs paneļu un krāsu klāsts ļauj izveidot dažādas kombinācijas, kas atbilst visām estētiskajām un konstrukcijas prasībām.

Lai aizsargātu jūsu automašīnu un uzlabotu jūsu mājas estētiku, mēs piedāvājam izolētas tērauda sekciju durvis, kas pieejamas ar dažādu paneļu apdari un ar gājēju durvīm.

Sekciju garāžas vārti slīd pa īpašām sānu vadotnēm, un sekciju durvju vērtne pārvietojas paralēli griestiem, atstājot eju garāžas priekšā un iekšpusē pilnībā brīvu.

Šī risinājuma lielākā priekšrocība ir vietas samazināšana atverot, kas arī novērš sadursmes risku ar automašīnu šīs manipulācijas laikā. Turklāt sekciju garāžu vārti parasti piedāvā augstāku klusuma un siltumizolācijas līmeni.

Moderni un funkcionāli sekciju garāžu vārti, kas piemēroti visu veidu garāžām. Turklāt tie ir piemēroti maziem piebraucamiem ceļiem, jo atverei nav nepieciešama papildu vieta. Jūs varat novietot savu automašīnu ieejas priekšā.

Garāžas durvju vērtne, kas sastāv no speciāliem paneļiem (segmentiem), atveras vispirms vertikāli uz augšu un pēc tam gar garāžas griestiem. Atsperes, kas savieno paneļus, ir elastīgas un ļauj brīvi regulēt durvju vērtni pa bīdāmajām vadotnēm.

Sekcijveida garāžu vārtus var darbināt gan manuāli, gan automātiski. Elektriskie sekciju garāžas vārti atveras ar tālvadības pulti, neizejot no automašīnas.

Ja jūsu garāža nav īpaši liela un tāpēc katrs vietas centimetrs kļūst par vērtīgu, vai arī jums nav plaša piebraucamā ceļa, kas ļauj ērti novietot otru automašīnu ārpus garāžas, tad sekciju vārti ir piemērotākais risinājums.

Sekciju garāžu vārti ir paredzēti gan rūpnieciskai, gan sadzīves lietošanai. Sekciju durvju galvenā iezīme ir slēptā atvēršana: slēģi, kas sastāv no pārklājošiem paneļiem, slīd pa sliedēm paralēli griestiem (atveras).

Dzīvojamā sektorā tiek piedāvāti divi dažādi, radikāli atšķirīgi produktu veidi.

– Tērauda gājēju un piekļuves vārti ar plastmasas pārklājumu

Tie ir paredzēti, lai pabeigtu privātas zaļās zonas norobežošanu, un tiem ir vienkāršs, lineārs stils. Abiem ir perimetra rāmis un atbalsta kājas, kas nodrošina izturību un stabilitāti. Pārklājums tiek iegūts ar cinka fosfatēšanu un poliestera plastificēšanu, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju ilgā laika periodā.

– O veida un Q veida

Ideāla estētikas un veiktspējas kombinācija. 2. tipa vārti ir daļa no novatoriskas integrētas žogu sistēmas, kas izstrādāta, lai izveidotu minimālas līnijas un augstus drošības standartus, pamatojoties uz izturību, izturību un saprātīgu gaismas izmantošanu kā papildu elementu privātā īpašuma aizsardzībai. Šie garāžas vārti ir pieejami divās dažādās līnijās: O-veida, kam raksturīgas mīkstas līnijas, un Q-veida, kam raksturīgas kvadrātveida formas.

Rūpnieciskās sekciju durvis

Sekciju garāžu vārti bieži tiek izmantoti rūpnieciskajās ēkās. Tie nodrošina lielisku aizsardzību pret iespiešanos, labu siltumizolāciju un turklāt neaizņem daudz vietas. Tie ir arī ērti lietojami.

Durvju vērtne sastāv no 40 vai 60 mm bieziem tērauda paneļiem, kas pārklāti ar poliuretāna putām. Papildu aizsardzību nodrošina ārējais cinkota tērauda slānis un pretkorozijas krāsa. Atsperes starp paneļiem ir aizsargātas ar īpašiem pastiprinošiem elementiem. No otras puses, starplikas starp paneļiem nodrošina lielisku siltuma un skaņas izolāciju. Atvēršanas un aizvēršanas mehānisms sastāv no atsperu un ratiņu komplekta, kas slīd gar sānu sliedēm.

Sekciju garāžas vārti ar gājēju durvīm

Sekciju garāžas vārtiem var pievienot durvis, lai uzlabotu lietojamību. Ja telpa ir pietiekami liela, var tikt nodrošināti sānu dienesta durvis, kas ir atsevišķi no sekciju garāžas vārtiem un atbilst stilam. Šīm durvīm ir tāds pats zīmols, krāsa un saturs kā durvju vērtnei. Ir vēl viena alternatīva: iebūvētas durvis, kas ir daļa no vārtiem.

Droša garāžas durvju lietošana

Fotoelementus un pārslodzes aizsargu var izmantot kā piederumus. Sadursmes gadījumā ar šķērsli durvju vērtne apstājas un pēc tam atgriežas atvērtā stāvoklī. Šī opcija palielina lietošanas drošību, īpaši mājās, kurās ir bērni un dzīvnieki.

Plašs dizaina iespēju klāsts

Bagātīgais dizains, krāsas un dekoratīvie motīvi ļauj izveidot durvis, kas atbilst ēkas arhitektoniskajam stilam un apmierina pasūtītāja individuālo gaumi. Sekcijveida garāžu vārtus var izgatavot ar bezrievu, augstu vai zemu spraugu, kasešu vai V-veida rievpaneļiem. Paneļi var būt ar stiklu, iluminatoriem vai ventilācijas restēm. Plaša kokam līdzīgu plēvju izvēle un iespēja krāsot durvju vērtni jebkurā krāsā no RAL paletes