NERŪSĒJOŠA TĒRAUDA MARGAS, RĪGA

Gadu gaitā interjera dizaina tehnoloģijas ir ievērojami paplašinājušas tērauda izmantošanu, kas kļūst par arvien populārāku materiālu. Šī tendence gandrīz dabiski lika kāpņu un balustrāžu ražotājiem savos izstrādājumos iekļaut nerūsējošā tērauda īpašības.

Tērauda margas nav izņēmums un ir viens no pieprasītākajiem papildinājumiem, lai pabeigtu kāpnes vai starpstāvu. Apskatīsim galvenos iemeslus, kāpēc kopīgi izvēlēties nerūsējošā tērauda margas.

NErūsējošā tērauda margas

Nerūsējošā tērauda margas ir pievilcīgs papildinājums, kas var ienest būtisku vērtību mājas interjerā, arī no estētiskā viedokļa, neaizmirstot par savu galveno funkciju – drošu lietošanu pa kāpnēm.

Tāpēc tērauds ir viens no vispieredzētākajiem šo komponentu ražotājiem. Tā ķīmiskās un mehāniskās īpašības padara šo materiālu patiesi praktisku un funkcionālu. Šis metāls ir viegli apstrādāts, lai iegūtu mūsdienīgu dizainu un formas, kas atbilstu visu veidu kāpnēm un mājām, un tam ir patiesi fenomenāla triecienizturība un lieces izturība.

Nerūsējošais tērauds ir neticami izturīgs pret koroziju no šķidrumiem un gāzēm, padarot to par acīmredzamu izvēli margām, parapetiem un āra kāpnēm, kas pakļautas elementiem un augstam mitrumam.

Tērauda margu kopšana ir ļoti vienkārša un neprasa daudz pūļu. Nerūsējošā tērauda pulēšanai ir nepieciešams tikai vienkāršs drāniņš ar ziepēm un ūdeni, izvairoties no abrazīviem vai invazīvākiem hlora tīrīšanas līdzekļiem.

Vienmēr efektīva funkcionalitāte ar visiem materiāliem

Viena no galvenajām tērauda margu priekšrocībām neapšaubāmi ir iespēja apvienot šo ļoti populāro produktu ar tādiem materiāliem kā koks un stikls, padarot to daudzpusīgu un pieprasītu jebkura veida interjerā.

Faktiski metāla karkass spēj nodrošināt izturību un iespēju ievietot koka elementus, ideāli piemērots viendabīgai un vizuāli perfektai viena materiāla elementu integrācijai, piemēram, kāpņu pakāpieniem, sienām vai parketa grīdai mājā, lai nodrošinātu perfektu moderna stila un dizaina kombinācija.

No otras puses, modernāka izvēle ir kombinētā tērauda un stikla rāmja pievienošana, risinājums, kas, pateicoties caurspīdīguma un metāla krāsas mijiedarbībai, piedāvā patiesi nesalīdzināmu apgaismojuma līmeni.

Spožums, vieglums, metāliska krāsa. Tērauda margu vizuālās īpašības ir pazīstamas ikvienam, taču starp šī materiāla priekšrocībām, protams, ir iespēja krāsot konstrukciju jebkurā krāsā. Spilgtas un oriģinālas nokrāsas, siltas krāsas, kas raksturīgas visskaistākajiem mežiem, un melnbalts – nepiespiestiem un gaumīgiem aksesuāriem. Plašā izvēle padara šo materiālu par papildinājumu, kas spēj apmierināt jebkura klienta gaumi, un vienmēr lieliski pielāgojas mājas interjera formām un atmosfērai.

Jūs varat nekavējoties sākt veidot ideālas tērauda margas savām kāpnēm, sazinoties ar mūsu ekspertiem, kuri piedāvās visefektīvākos un izmaksu ziņā izdevīgākos risinājumus elementu izveidei, kas īpaši izstrādāti jūsu vajadzībām.

Termins “nerūsējošais tērauds” attiecas uz tērauda sakausējumu sēriju, ko iegūst, leģējot hromu, kura procentuālais daudzums ir mazāks par 10,5%, un dzelzi. Šiem diviem metāliem pat nelielos daudzumos var pievienot citas vielas, ar kuru palīdzību iespējams iegūt specifiskus, mūsdienu ražošanas prasībām un vajadzībām atbilstošus produktus.

INOX tērauda statusu nosaka fakts, ka tas nav pakļauts korozijai skābekļa iedarbībai, kas kombinācijā ar dzelzi var veidot rūsas daļiņas un vājināt metāla pretestību. Šai darbībai aktīvi un principiāli pretojas arī hroms, kas aizsargā un bloķē visu piemaisījumu darbību. Tā kā tas ir izgatavots no dažādu elementu kombinācijas, ko savukārt var pārstrādāt, tas ir videi draudzīgs, videi draudzīgs materiāls. Tam ir ļoti ilgs kalpošanas laiks, un to var 90% pārstrādāt.

Kā jau minēts, starp nerūsējošā tērauda margu īpašībām ir augsta izturība pret koroziju. Šī kvalitāte ļauj produktiem bez problēmām atrasties ārpus telpām un nepakļauties laikapstākļiem. Funkcija, kas padara apkopi salīdzinoši vienkāršu, ir vienkārša pulēšana un tīrīšana ar mitru drānu.

Tiem, kas nolemj iegādāties nerūsējošā tērauda margas, ir svarīgi ņemt vērā konstrukcijas atrašanās vietu un aizsargājamo telpu, neatstājot novārtā šajā jautājumā pieņemtos noteikumus, it īpaši, ja produkts ir paredzēts publiskai lietošanai . Šī materiāla augstā kvalitāte apvienojumā ar tā augsto pretestību padara to par perfektu izvēli jūsu mājām vai uzņēmumam. Viena no nerūsējošā tērauda margu īpašībām ir spēja izveidot tīras un elegantas līnijas, kas fokusē to dizainu uz primārajām ģeometriskām formām, pamatojoties uz drošības koncepciju. Viena no šo dizainu priekšrocībām ir iespēja viegli pielāgoties dažādiem arhitektūras risinājumiem.

Šo interjera elementu daudzpusību un ne tikai pastiprina dažādi stiprinājumi, kas ļauj tos uzstādīt dažādos veidos gan sliekšņu malās, gan tieši uz pakāpieniem. To pašu var novietot kā parapetu drošībai un izturībai, radot nepārtrauktu plūsmu ar margām, kas pavada kāpnes.

Augsta izturība

Runājot par margām, margām un balustrādēm, ir svarīgi izmantot izturīgu un izturīgu materiālu, kas garantē drošību un izturību. Nerūsējošā tērauda margas būs izturīgākas nekā margas, kas izgatavotas no citiem materiāliem (piemēram, koka), jo tām ir augsta lūzuma izturība. Turklāt tie nav uzņēmīgi pret rūsu un var izturēt jebkādus laika apstākļus (piemēram, sauli un krusu).

Apkopes vienkāršība

Papildus tam, ka nerūsējošais tērauds ir viens no visvieglāk kopjamiem materiāliem, tas ir arī estētiski pievilcīgs. Balustrādi var uzturēt spīdīgā stāvoklī, vienkārši noslaukot to ar tīru drānu. Turklāt metāls laika gaitā nedeformējas, nedrūp, nelūzt un neliecas. Zema apkope ilgmūžīgām margām Viena no svarīgākajām šī materiāla balustrāžu un margu īpašībām ir to spēja kalpot ilgu laiku, piedāvājot ideālu risinājumu konstrukcijai, kas ir īsts dizaina ieguldījums mājoklī. .

Ērtības

Salīdzinot ar citiem materiāliem, nerūsējošais tērauds ir ļoti pieņemams. Patiesībā jūs varat ietaupīt naudu ilgtermiņā, jo konstrukcijai nav nepieciešama regulāra apkope: pat sniega, lietus vai karstuma ietekmē margas saglabās savu skaisto izskatu. Šis metāls ir ideāla izvēle tiem, kas meklē “ekonomisku” risinājumu.

Estētiski patīkami

Šāda veida margas ir īpaši populāras modernā stila mājās, pateicoties tās elegancei un minimālismam. To var arī kombinēt ar citiem materiāliem (piemēram, stiklu un tērauda stiepli), nepārslogojot kopējo dizainu.

Dizaina projektu daudzveidība

Galvenā nerūsējošā tērauda priekšrocība ir tā, ka varat izvēlēties no dažādiem dizainparaugiem atkarībā no jūsu dekora. Kvadrātveida vai izliektas margas papildinās jebkuru stilu, ko izvēlaties savai mājai vai birojam.

Uzticieties uzņēmumam un sāciet izstrādāt nerūsējošā tērauda margas ar unikālām īpašībām jau tagad, atbrīvojiet savu radošumu un uzticieties īstiem profesionāļiem.