KĀPŅU UZSTĀDĪŠANA, RĪGA

Mūsdienās kāpnes vairs nav tikai funkcionāls un apjomīgs telpas, dārza vai terases elements, bet ir kļuvušas par dizaina objektiem, kas būtiski uzlabo un personalizē telpu, kurā tās atrodas.

Tieši tāpēc, ka tām ir jauna funkcija, pareizās kāpnes, kas ideāli saskan ar vidi, nav viegls uzdevums un jāveic ciešā sadarbībā ar kompetentiem speciālistiem, kas spēj apmierināt visas jūsu estētiskās vajadzības, bet galvenokārt garantē atbilstību precīzi drošības un komforta parametri.

KĀPŅU UZSTĀDĪŠANA

Mūsu pieredze iekšējo un ārējo kāpņu ražošanā ļauj apmierināt jebkuras mūsu klientu stilistiskās un funkcionālās vajadzības un garantēt sertificētu produktu kvalitāti par konkurētspējīgām cenām.

Mūsu uzņēmums ir speciālists pašnesošo koka, stikla-tērauda, konsoles, skrūvju, rotējošo, dizaina, atvērto u.c. ražošanā. kāpnes āra un iekštelpu novietošanai, izgatavotas pēc individuāliem izmēriem.

Realizējam Jūsu vēlmes, veidojot individuālas kāpnes no materiāliem (koks, kortens, akmens, stikls, tērauds) un apdari (satīns, pulēts, oksidēts, emaljēts), radot produktus, kas reprezentē Jūsu personību un spēj raksturot jebkuru dzīvojamo, komerciālo vai korporatīvo vidi. .

Kāpņu izgatavošanas pamatā ir dziļa profesionalitāte, kuras pamatā ir pārbaudīta pieredze. Mēs pastāvīgi strādājam pie jaunām formām un dizainiem, pētot jaunus un inovatīvus ražošanas risinājumus. Mūsu iekšējās kāpnes ir pielāgotas katra individuāla klienta īpašajām vajadzībām. Mums katrs pieprasījums ir stimuls radošumam, kas apvienojumā ar mūsu ražošanas pieredzi ļauj projektēt un izgatavot unikālas kāpnes, kas būs piemērotas videi, kurā tās tiks novietotas. Lai mūsu klienti būtu pilnībā apmierināti, nekas netiks atstāts novārtā. Izmantoto koksnes sugu izvēle, stikla skaistums apvienojumā ar linearitāti ļauj izgatavot unikālas kāpnes.

stikla kāpnes

Stikla kāpnes interjeriem ir augstas kvalitātes izstrādājumi, kas piešķir eleganci un vieglumu stilīgām telpām, ar rūpīgi pārdomātu dizainu līdz mazākajai detaļai. Tērauda un stikla kombinācija ir vispopulārākais risinājums; abi materiāli ir neaizstājami, lai nodrošinātu ideālas, izturīgas un estētiski pievilcīgas kāpnes. Stikla kāpnes var būt atvērtas, spirālveida vai spirālveida. Piedāvājam pēc pasūtījuma izgatavotas stikla kāpnes.

Stiklu var izmantot gan pakāpieniem, gan parapetiem. Pakāpieni izgatavoti no laminēta rūdīta stikla. To apdare var būt pēc izvēles, peldoša, satīna kodināta vai jebkura cita pēc klienta vēlmēm. Stāvvadi balstās uz metāla rāmjiem un nerūsējošā tērauda stabiem. Metāla daļas var būt matētas, spoguļpulētas vai krāsotas no nerūsējošā tērauda.

Parapetus ar speciāliem stiprinājumiem piestiprina pie kāpņu vai grīdas sāniem, kā arī var nostiprināt krāsota dzelzs vai nerūsējošā tērauda dēļa iekšpusē. Ir iespējams uzstādīt arī augšējo sliedi. Visas stiprinājumu sistēmas jeb augšējā sliede ir izgatavota no metāliem: krāsota dzelzs un nerūsējošā tērauda dažādās krāsās un/vai apdarē.

marmora kāpnes

Marmora interjera kāpnes, kas izgatavotas pēc izmēra, uzsver uzticamību un izsmalcinātību, un piešķir telpām iespaidīgu un ekskluzīvu raksturu.

Marmora kāpņu reprezentabls izskats padara tās īpaši piemērotas birojiem, sabiedriskām telpām un restorāniem. Bet pat mājās dabiskais akmens var piešķirt interjeram eleganci. Marmora kāpnes var būt atvērtas, spirālveida vai spirālveida.

Marmors un akmens ir dabiski elementi. Nav divu vienādu akmeņu, un katra marmora kāpņu telpa ir unikāla. Marmors ir viegli kombinējams ar citiem materiāliem, kas ir priekšrocība, izgatavojot pielāgotas kāpnes. Tērauda vieglums un linearitāte kontrastē ar marmora smagumu un izturību.

Marmora pakāpieni parasti ir 40 mm biezi un balstās uz metāla balstiem. Tirgū ir pieejams bezgalīgs dažādu akmeņu un apdares veidu klāsts:

– Biancone no Asiago

– Karāras marmors

– granīts

– Traniānas marmors

koka kāpnes

Ar koka kāpnēm mēs saprotam dzelzs (vai nerūsējošā tērauda) kāpnes ar koka pakāpieniem, kuras izgatavojam pēc pasūtījuma. Koksne, silts, ērts materiāls, ir daudz lētāks nekā marmors, un stikls neapšaubāmi ir vispopulārākais. Toņu un apdares daudzveidība, kā arī šī materiāla augstās tehniskās īpašības padara to viegli pielietojamu daudzu veidu kāpnēm un arhitektūras risinājumiem. Mūsu atvērtās, spirālveida, spirālveida, konsoles un dizaina kāpnes ir lieliski apvienotas ar koka izmantošanu protektoros.

Konsoles vai piekārtas kāpnes galvenokārt sastāv no masīvkoka kāpnēm. Katrs solis ir ievietots īpašā metāla rāmī, kas piestiprināts pie obligāti nesošās sienas. Konsoles pakāpieni ir pieejami arī:

– dižskābardis

– ozols

– lapegle

– pelni

kas ļauj izmantot dažādas apdares un kombinācijas.

Ar to iespējas nebeidzas. Koka kāpnes var izgatavot pēc pasūtījuma, konsoles pakāpienus var apšūt tieši ar tādu pašu materiālu kā grīda, lai nodrošinātu maksimālu atbilstību.

Tērauda kāpnes

Iekšējās tērauda kāpnes, biežāk sauktas par metāla kāpnēm, ir mūsu specialitāte. Metāla vienkāršība un kaļamība ļauj radīt unikālus izstrādājumus. Tās konstruktīvās īpašības ļauj izgatavot elegantus modeļus, dzelzs metināšanas iespēja padara savienojumus starp detaļām neredzamus un garantē estētiski pievilcīgu apdari.

Visās mūsu kāpnēs metāls ir konstrukcijas nesošā daļa. Atvērtajās, spirālveida un spirālveida kāpnēs sānu konstrukcija ir izgatavota no krāsota tērauda, tāpat kā protektora balsti. Konsoles kāpnēs iekšējā konstrukcija veidota no dzelzs karkasiem. Mūsu kāpnes ir pilnībā izgatavotas no krāsota tērauda, kas izgatavots no spiedienliektām metāla loksnēm. Lai uzsvērtu metāla dabiskumu, piedāvājam kāpnes no dabīga neapstrādāta metāla un dabīga matēta metāla. Materiāls, kas atstāts atklāts un aizsargāts ar caurspīdīgu krāsu, piešķir mūsu kāpnēm unikālu raksturu.

Krāsošana tiek veikta, izmantojot epoksīda pulverus, kuru krāsas ir neierobežotas. Ir iespēja uzklāt jebkuru krāsu pēc RAL skalas vai pēc parauga. Āra kāpņu gadījumā metāla konstrukcija ir karsti cinkota un pēc tam pārklāta ar pulverkrāsojumu.

Kāpnes corten

Corten kāpnes ir ideāli piemērotas īpašu arhitektonisku ēku atjaunošanai. Arhitekti un dizaineri dod priekšroku šim alternatīvajam materiālam kāpņu būvniecībai un vispār interjera arhitektūras jomā. Corten materiāla lielie panākumi ir saistīti ar tā divām galvenajām īpašībām: augstu mehānisko izturību un kontrolētu oksidāciju ar īpašām estētiskām īpašībām. Pēdējais aspekts ir veiksmīgi pievērsis tam arhitektu un dizaineru uzmanību: tā patina, kas novērš pakāpenisku korozijas izplatīšanos uz iekšējām virsmām, padara metālu ļoti izturīgu un ar unikālām hromatiskām īpašībām, kuru toņi labi saplūst ar visdažādākajām dizaina risinājumi.

Oksidētais krāsas tonis, kas parādās uz virsmas, šķiet silts un intensīvs un piedāvā daudz estētisku risinājumu saistībā ar neparasto “rūsas eleganci”, kas uzsver laika pēdu radīto atmosfēru. Mūsu uzņēmums ir aprīkots, lai precīzi un profesionāli apstrādātu šāda veida materiālus un garantētu augstas kvalitātes apdari. Mūsu kāpnes var būt pilnībā izgatavotas no Corten tērauda, kas izgatavotas no lokšņu metāla, štancējot. Corten var izmantot arī atvērtu, spirālveida un spirālveida kāpņu celtniecībai.

Nerūsējošā tērauda kāpnes

Interjera nerūsējošā tērauda kāpnes ir ideāli piemērotas reprezentatīvām telpām un ekskluzīvām telpām. Nerūsējošais tērauds ir visizturīgākais un nodilumizturīgākais materiāls. Atšķirībā no dzelzs, nerūsējošajam tēraudam nav nepieciešams aizsargpārklājums. Viegli apstrādājama tērauda daudzpusība padara to par vispiemērotāko materiālu kāpņu un margu veidošanai ar izcilām īpašībām.

Nerūsējošo tēraudu plaši izmanto atvērto, spirālveida un spirālveida kāpņu nesošajās daļās. Tērauda un stikla kāpnes ir vistehniskākā un harmoniskākā materiālu kombinācija, bet koks un marmors lieliski sader arī ar nerūsējošo tēraudu. Kāpnes var izgatavot pilnībā no nerūsējošā tērauda no presē liektas lokšņu metāla. Nerūsējošā tērauda metināšanas iespēja padara savienojumus starp detaļām neredzamus un garantē estētiski pievilcīgu apdari.

Iekštelpu kāpnēm un margām parasti izmantojam nerūsējošo tēraudu, ko piedāvājam ar dažādu virsmu apdari. Elegantākajām un izsmalcinātākajām kāpņu telpām interesē spoguļpulēšana, modernākām kāpnēm priekšroka tiek dota matētam tēraudam, kas pieejams vairākās versijās.

āra kāpnes

Pirmkārt, tērauda kāpnēm, kas paredzētas izmantošanai ārpus telpām, ir jāgarantē stabilitāte un laba laikapstākļu noturība, jo tām būs jāpakļaujas pastāvīgām temperatūras izmaiņām un pa tām bieži staigās, tām ir plati pakāpieni, pretslīdes funkcija un lietus ūdens novadīšana. Atšķirībā no koka kāpnēm, tērauda āra kāpnēm nav nepieciešama apkope daudzus gadus, jo tās ir aizsargātas ar karsto cinkošanu un pēc pieprasījuma tiek pārklātas ar pulverkrāsu klienta izvēlētā krāsā.

Turklāt diezgan populāri ir šādi kāpņu veidi ar dažādu apdari:

  • modernas atvērtas kāpnes interjeriem
  • brīvi stāvošas konsoles kāpnes
  • spirālveida kāpnes
  • spirālveida kāpnes
  • āra kāpnes.