ŽOGU VĀRTI, VĀRTU UZSTĀDĪŠANA RĪGĀ

Ārējie vārti ir konstrukcijas elements, kas saistīts ar žogu un ierobežo eju neatkarīgi no tā, vai tas ir iebraucamais ceļš vai gājēju pāreja. Vārti signalizē par ieeju teritorijā un izeju no tās. Parasti vārti ir izgatavoti no metāla vai koka un sastāv no vertikāliem un horizontāliem elementiem. Vārti – vārtiņi, ja tie ir mazi – nodrošina un nodrošina aizsardzību, slēpjot vai padarot tik tikko pamanāmus ēkas iekšējos elementus. Mūsdienu durvīm ir vieglākas, pārdomātākas formas, kas nodrošina ārējā dizaina gala rezultātu ar daudzpusīgām dizaina konstrukcijām, kas ļauj tām iekļauties dažādās āra vidēs.

ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Kopumā vārti var būt verami, bīdāmi, izliekti un izliekti. Tomēr vispopulārākais modelis neapšaubāmi ir automātiskie vārti.

Modernie vārtu modeļi ļauj izvēlēties no visdažādākajām formām un materiāliem, kas iederas klasiskā vai modernā stilā. No dekoratīviem kaltas dzelzs vārtiem līdz kompaktiem dizainiem. Žoga vārti ir neaizstājami drošības ziņā, kā arī spēj sniegt priekšstatu par teritorijas ārējo stilu. Vārtiem labi jāiekļaujas kopējā dekorā, jābūt praktiskiem un, galvenais, drošiem. Atveres veids ir jānovērtē atbilstoši pieejamajai telpai. Bīdāmie vārti ir praktisks un kompakts risinājums, kas neprasa daudz vietas aizmugurē. Turpretim veramajiem vārtiem ir divas vērtnes, un tās var atvērt uz iekšu vai uz āru. Tāpēc tos ieteicams izmantot noteikta platuma telpās.

Visizplatītākie žogu vārtu veidi ir:

  • veramie vārti / aprīkoti ar divām vērtnēm, kas atveras uz iekšu vai uz āru;
  • bīdāmie vārti / aprīkoti ar vadotni, kas ļauj vārtiem slīdēt pa žoga perimetru.

Ir pieņemami abi varianti, protams, viena vai otra izvēle galvenokārt ir atkarīga no izmantošanas īpatnībām un pieejamās telpas, veramajiem vārtiem ir nepieciešams vairāk vietas nekā bīdāmajiem vārtiem.

Galvenā atšķirība starp žoga vārtiem un vārtiem ir:

  • gājēju vārti/vārti – paredzēti tikai gājēju pārejai, kā likums, tie ir kompakti un manuāli atverami veramie vārti;
  • ieejas vārti – paredzēti transportlīdzekļu caurbraukšanai, vairumā gadījumu ir automatizēti.

Runājot par materiāliem, ir divas galvenās kategorijas:

  • metāls, un jo īpaši: kalts dzelzs un tērauds
  • koks.

Protams, piemērotākā materiāla izvēli vajadzētu diktēt arī lietošanas apstākļiem. Runājot par dzīvojamiem īpašumiem, kur estētiskais faktors spēlē galveno lomu un ir saistīts ar noteiktu eksterjera stilu, koks (vēlams iepriekš apstrādāts) var būt vispiemērotākā izvēle, kam periodiski jāveic apkope. Tas pats attiecas uz kaltu dzelzi, kas ļauj izveidot augstas dekoratīvās vērtības vārtus, taču, tāpat kā koks, prasa rūpīgu kopšanu, īpaši, lai izvairītos no rūsas. Savukārt, ja nepieciešams augsts drošības, izturības un stabilitātes līmenis, parasti izvēlas tēraudu, īpaši cinkotu tēraudu, kas nebaidās no laikapstākļiem un korozijas riska.

Veramie vārti: efektīva jūsu drošības sastāvdaļa

Veramie vārti ir vienkāršākais un efektīvākais veids, kā nodrošināt piekļuvi jūsu īpašumam. Vārti ir viena no svarīgākajām jūsu žogu sistēmas sastāvdaļām. Viņu svarīgais uzdevums ir spēja neļaut iebrucējiem iekļūt jūsu teritorijā. Tos var pastiprināt ar atslēgas slēdzeni, kontakta vai bezkontakta piekļuves kontroles sistēmām vai nostiprināt ar papildu piekaramo atslēgu un ķēdi, kad telpa ir tukša.

Veramie un bīdāmie vārti tradicionāli tiek izmantoti privāto un daudzu komerciālo zonu aizsardzībai. Tie ir pieejami dažādos izmēros, sākot no atsevišķām versijām no tādiem materiāliem kā koks vai metāls, līdz lieliem dubultizmēriem komerciālām zonām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešami elektriski bīdāmie vārti, lai aizsargātu jūsu dārzu vai aizsargātu jūsu komerciālo īpašumu, mūsu uzņēmums ir šeit, lai sniegtu jums nepieciešamo iespēju.

Bīdāmie vārti var nodrošināt aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi jūsu mājai vai komerciālajam īpašumam, vienlaikus neļaujot cilvēkiem izmantot jūsu piebraucamo ceļu stāvēšanai. Ir pieejamas gan manuālas, gan automatizētas vārtu iespējas. Vieglie un spēcīgie alumīnija vārti nodrošina drošu piekļuvi, nezaudējot lietošanas ērtumu.

Piedāvājam plašu metāla durvju un paneļu klāstu.

Metāla vārtus un sētas vārtus var pārklāt ar dažādiem pretkorozijas materiāliem, tāpēc tiem ir ilgs kalpošanas laiks. Žoga vārti un sieta vārti ir labākais risinājums, ja nepieciešams nodrošināt objekta pārskatāmību drošības apsvērumu dēļ. Turklāt vertikālās kompozītmateriālu paneļu sloksnes nodrošina lielāku privātumu, ja platība to prasa, tāpēc tās ir labs risinājums mājām. Vārtu un paneļu kombinācija rada gatavu izskatu, kas padara zonu privātu, taču elegantu.

Lieliem komerciāliem objektiem nepieciešama lielāka drošība.

Vietās, kur drošība nav tik svarīga, piemēram, lauku apvidos, pietiek ar tradicionālajiem koka karkasa koka vārtiem. No otras puses, lieli komerciālie un industriālie īpašumi, kuriem lielākai drošībai nepieciešami automātiskie bīdāmie vārti, atradīs lielisku izvēli mūsu bīdāmo vārtu klāstā.

Elektrisko žogu vārtu priekšrocības

– Vienkārša, ātra un bez instrumentiem uzstādīšana

– Vārtus var uzstādīt jebkurā vietā uz žoga

– Pietiekami ietilpīgs izmērs

– Piemērota kā piemājas vide mājputniem, aitām, savvaļas un maziem dzīvniekiem

Kas ir elektriskie vārti?

Izmantojot vārtus ar elektrisko piedziņu, lai tos atvērtu, nav nepieciešams iet tieši pie vārtiem.

Vārti viegli iekļaujas dažādos žogos un viegli aprīkojami ar elektrisko piedziņu. Vārtu uzstādīšana neapdraud jūsu žoga integritāti.

Tā kā vārti ir izolēti, pirms to atvēršanas nav nepieciešams izslēgt strāvu.

Vārtu platums ir pietiekams automašīnas, zāles pļāvēja vai cita dārza tehnikas caurbraukšanai. Pateicoties vārtiem, dārza tehnika nav jāceļ pāri žogam.

Visi nepieciešamie savienojumi ir iekļauti piegādes komplektā, un uzstādīšanu var veikt, neizmantojot papildu instrumentus.

Kam jāpievērš uzmanība, pērkot elektriskos žoga vārtus?

Lietojot durvis ar elektrisko piedziņu, īpaša uzmanība jāpievērš atbilstošam augstumam.

Mūsdienīgi dārza vārti: apdare un dizains

Starp labākajiem dārza un āra iekārtošanas risinājumiem ir mūsdienīgi vārti, kas ir ideāls dizains Jūsu mājas ārtelpas iekārtošanai mūsdienīgā stilā. Šajā gadījumā vislabāk izvēlēties metāla dārza vārtus, kas pieejami dažādās apdarē, formās un dizainā.

Mūsu ārvārti ir eleganti un izsmalcināti vārti, ar kuriem jūs varat uzlabot savas mājas stilu. Šis elements ir pirmais, kas parādās apmeklētāju un viesu priekšā.

Kvalitatīvi modernie vārti ir dārgāki nekā cita veida vārti, taču mūsu uzņēmumā Jūs varat izmantot ļoti izdevīgus piedāvājumus.

Vārti kalpo, lai izveidotu gājēju piekļuvi, izvairoties no nepieciešamības izmantot galvenos vārtus, kad nav iemesla. Vārtiem ir jāatbilst arī mājas stilam, tāpēc svarīgi izvēlēties modeli, kas ir saderīgs ar īpašuma galvenajiem vārtiem.

Tāpat ir jāizvērtē žoga veids, kurā vārti uzstādāmi, lai nodrošinātu optimālu uzstādīšanu un nevainojamu praktisku un estētisku rezultātu. Nedrīkst aizmirst arī par vārtu krāsu, nepieciešams, lai tie pēc krāsas un materiāla būtu apvienoti ar žoga vārtiem.