PENEĻU ŽOGU UZSTĀDĪŠANA, RĪGA

Paneļu žogi ir daudzpusīgs risinājums, ko var izmantot gan industriālajos, gan dzīvojamos rajonos. 3D paneļu žogi ir paredzēti galvenokārt profesionālai nožogošanai: komerciālām un rūpnieciskām ēkām, ceļiem, lidostām, dzelzceļiem, lielceļiem un ostām.

Un arī tīkla paneļus uzstāda ap privātmājām, parkiem, dārziem, sabiedriskām ēkām, laukumiem, rūpnīcām vai dažāda veida noliktavām.

PANEĻU ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Paneļi pieder 3D paneļu grupai. Šīs produktu grupas raksturīga iezīme ir līstes. Dēļi piešķir paneļiem stingrību. Lameļu skaits ir atkarīgs no paneļa augstuma.

Paneļu žogi ir sistēmu risinājumi, kas nodrošina pilnīgu teritorijas aizsardzību. Piedāvājumā, kas paredzēts privātām un rūpnieciskām objektiem, ir iekļauti moderni 3D paneļu žogi. To raksturīgās iezīmes ir uzticamība, kvalitāte un izturība, nemaz nerunājot par eleganci un stilu. Mūsu uzņēmuma kompleksais piedāvājums ir lielisks papildinājums objekta nožogojumam, kuram svarīga drošība un izskats. Izmantojiet pilno piedāvājumu un izveidojiet savu dizainu.

Paneļus ražo, metinot no neapstrādātas stieples, pēc tam karsti cinkots vai cinkots un pārklāts ar pulvera pārklājumu. Ar šo tehnoloģiju ražotais panelis, pirmkārt, nodrošina stipras šuves un izslēdz iespējamu koroziju.

Paneļus var montēt uz stabiem, izmantojot dažādus montāžas piederumus, kas pieejami mūsu piedāvājumā. Paneļus var uzstādīt gan uz līdzenas, gan slīpas zemes, tieši virs zemes vai izmantojot betona klāju. Stabus var uzstādīt tieši zemē vai uz betona sienas, izmantojot montāžas plāksnes.

Paneļu sieti ir punktmetināti no atsevišķiem tērauda stieņiem. Paneļus vienā galā var apgriezt ar 30 [mm] pagarinātu stiepli, kas atrodas žoga apakšā vai augšpusē.

3D paneļu žogi ir metināti no neapstrādātas stieples. Tīkla paneļi var būt karsti cinkoti vai elektrocinkoti un pārklāti ar aizsargkārtu, izmantojot sintētisku materiālu. Apvienojot cinkoto un polimēru pārklājumu īpašības DUPLEX sistēmā, jūs varat ievērojami pagarināt žoga kalpošanas laiku.

Pārklātiem paneļiem ir 10 gadu pretkorozijas garantija.

Mūsu uzņēmums piedāvā klientiem pilnu komplektu integrētas sistēmas veidā, ieskaitot žogu paneļus, stabus un vārtus.

Pilnīga sistēma sastāv no dažāda augstuma paneļiem, kas apvienoti ar dažādiem plauktu modeļiem, katrs ar atbilstošiem montāžas piederumiem. Visi veidi tiek piegādāti ar atbilstošiem piederumiem un pilnu bīdāmo un veramo vārtu klāstu.

– Izturīgs pret koroziju

Paneļu sieti rūpnīcā tiek pakļauti stingrām tehniskajām pārbaudēm, kurās tiek pārbaudīta to izturība pret koroziju. Šādu testu rezultātā mēs iegūstam augstas kvalitātes produktu.

– Izturība un izturība pret deformācijām zem slodzēm: metinātie paneļi ar platumu 2,5 m nodrošina augstāku stingrības līmeni. Tie var būt no 630 mm līdz 2430 mm augsti. Taču, atkarībā no klienta vēlmēm, 3D paneļu žogus var izgatavot pēc pasūtījuma. Panelis ir izgatavots no elektriski metinātas stieples ar taisnstūrveida sietiem un horizontālām ribām, kas garantē augstu stingrības līmeni.

– Neierobežotas krāsu iespējas: paneļi ir pārklāti ar pulvera pārklājumu, kas ļauj izvēlēties plašu krāsu klāstu, kas atbilst jūsu dizainam un RAL krāsu paletei.

– Aizēnojuma sistēma: paneļus var apvienot ar PVC ēnojumu sistēmu privātumam un papildu drošībai.

– Lieliska gaismas caurlaidība, jo siets nerada ēnas.

– Plašs biezuma diapazons (1,2-5mm), garums, šūnu izmērs. Žoga panelis ir izgatavots no augstas kvalitātes zema oglekļa tērauda stieples, virsma apstrādāta ar elektrostatisko poliestera pulvera pārklājumu cinkotiem materiāliem, pēc tam piestiprināts pie staba ar atbilstošām skavām. Pateicoties tā vienkāršajai struktūrai, vieglajai uzstādīšanai un pievilcīgajam izskatam, arvien vairāk klientu uzskata metināto sieta žogu par vispiemērotāko drošības žogu.

– Pievilcīgs izskats. Pareiza locīšana rada unikālu šī izstrādājuma estētisko efektu, un virsma ir krāsota plašā krāsu gammā, populārākās krāsas ir balta, zaļa, melna un antracīts. Dažādu stabu un režģa krāsu kombinācija izskatās vēl pievilcīgāka. Lielākajai daļai šo produktu tiek izmantots polārs ar pamatni, un uzstādīšana tiek veikta tikai ar montāžas skrūvēm, kas ir ļoti ātrs process.

– Izturīgs pret dažādām temperatūrām no -60°C līdz +50°C

– Ilgs kalpošanas laiks

Paneļu žogu pārklājuma tehnoloģija ir nozares etalons un nodrošina izturību. Pēc cinkošanas tiek uzklāts īpašs pārklājums, kas nodrošina perfektu PVC saķeri.

Papildu ‘Extreme’ pārklājums tiek uzklāts īpaši ilgam kalpošanas laikam pat mainīgos klimatiskajos apstākļos.

– Drošība

Papildus tam, ka tiek nodrošināts ļoti elastīgs un elastīgs pārklājums ar izcilu izturību, izmantotajam PVC, kas nesatur svinu, kadmiju, CR6 un toksiskus plastifikatorus, ir zema ietekme uz vidi, neizlaižot gaisā kaitīgus savienojumus, kas ļauj izmantot 3D paneļu žogs pat rotaļu laukuma nožogošanai.

Pieņemot lēmumu iežogot mūsu vietni, mēs domājam par savu tuvinieku un sava īpašuma drošību: dažāda augstuma moduļu paneļu izvēle ļauj mums atrast vienkāršu un efektīvu risinājumu savām problēmām.

– Lieliska cenas un kvalitātes attiecība.

– Ātra uzstādīšana

Visas žogu sastāvdaļas ir izgatavotas pēc pasūtījuma, lai nodrošinātu profesionālu, augstas kvalitātes produktu ar ātru uzstādīšanu.

Patiesībā izvēle zemes gabalu nožogot ar klasisko sietu (to, kas atrodams ruļļos), var šķist vienkāršs un ekonomisks risinājums, taču tajā nav ņemti vērā vairāki svarīgi faktori, pirmkārt, kāda ir mūsu platība. došanās uz žogu ir sarunāta.

Ja jāstrādā uz absolūti līdzenas un bez šķēršļiem zemes, tad sieta žoga uzstādīšana lielas problēmas nesagādās: bet, ja laukums izrādīsies pietiekami “nelīdzens”, tad sieta uzstādīšana var būt grūtāka. , un rezultāts var nebūt pilnīgi apmierinošs vairākos aspektos.

3D paneļu žogi ir veidoti tā, lai tie iederētos arī nelīdzena reljefa gadījumā: plašā augstuma diapazona dēļ ir iespējams sasniegt “tradicionālā” žoga rezultātu bez papildus sarežģītiem uzstādīšanas darbiem.

Turklāt iespējai izvēlēties starp dažāda augstuma moduļu paneļiem ir arī svarīga estētiskā priekšrocība, jo tā ļauj radīt specifiskus un izteiksmīgus arhitektūras risinājumus.

Piemēram, ja vēlamies iežogot privātīpašumu, varam izmantot dažādu moduļu paneļu modeļu dažādo augstumu priekšrocības, lai izveidotu žogu ar nelineāru konstrukciju, kas mēdz būt augstāks pie vārtiem vai cita veida ailēm.

Turklāt moduļu paneļiem ir ne tikai klasiska regulāra forma, kas līdzīga taisnstūrim: patiesībā ir dažādi modeļi, kuru augstākā puse ir arkas formā ar vairāk vai mazāk akcentētu izliekumu: pat šajā gadījumā , varat kombinēt dažādus izmērus, lai iegūtu žogu, kas atšķiras no citiem un izskatās ļoti estētiski.

– Daudzfunkcionalitāte. Dažādu paneļu augstumu izvēle

Paneļu žogos dažādiem mērķiem tiek izmantoti dažādi augstumi.

Iespēja izvēlēties starp dažāda augstuma moduļu paneļiem atbilst arī dažādām aizsardzības prasībām, kas acīmredzami atšķiras atkarībā no aizsargājamās teritorijas rakstura.

Parasti, lai iežogotu privāto dārzu, var būt nepieciešams noteikts augstums, apmēram 180 centimetri. Taču mums var būt nepieciešams arī lielāks augstums, piemēram, ja ir jāaizsargā liela teritorija, uz kuru mums nav tieša skata un kas ieskauj mūsu īpašumu.

Turklāt ir paneļi ar ļoti zemu augstumu (no 60 centimetriem), kas ļauj vienā un tajā pašā vietā uzbūvēt iekšējo žogu, vienlaikus saglabājot ārējā žoga stilu.

Paneļu žogu plašā daudzpusība ļauj mums atrast aizsardzībai vispiemērotāko žogu veidu, un tajā pašā laikā to izdarīt stilīgi, izmantojot dažādus augstumus, lai pielāgotu mūsu žogu: būt aizsargātam, nejūtoties “ieslodzīts”, bet pārvēršot mūsu aizsardzības sistēmu par mūsu telpas dekorācijas elementu.