ŽOGU UZSTĀDĪŠANA, RĪGA

Ja jums ir liela atvērta telpa, jūs nevarat iztikt bez konstrukcijas, kas norobežo teritoriju. Tas ir nepieciešams, lai aizsargātu privātumu, neļautu mājdzīvniekiem iziet vai neļautu svešiniekiem ienākt bez piekrišanas.

Plastmasas žogi ir optimāls risinājums, lai praktiski un racionāli norobežotu atklātās telpas, ar stilu, ievērojot visas vides prasības un bez papildu apkopes.

PLASTMASAS ŽOGU UZSTĀDĪŠANA MASKAVĀ

Koka kompozītmateriālu žogiem ir raksturīga moduļu struktūra, kas izgatavota no kompozītmateriāla, kas iegūts, apstrādājot materiālus, kas ir 100% videi draudzīgi.

Koka kompozītmateriālu žogi, ko izmanto jebkurā pilsētas vai ārpilsētas vidē, garantē maksimālu izturību, ilgu kalpošanas laiku un bez apkopes, jo tie ir videi draudzīgs produkts, sertificēts un raksturojams ar augstu veiktspēju. Pēc uzstādīšanas tie nepūst un nesabrūk, saskaroties ar elementiem, neizbalē un ilgu laiku saglabā visas savas īpašības.

Plastmasas žogi ir ideāls risinājums publisko zaļo zonu norobežošanai un skaistu apmaļu veidošanai dārzos un parkos, kā arī veloceliņu izveidei.

Koka polimēru kompozīts, saukts arī par koka kompozītmateriālu, ir inovatīvs produkts, kas radīts karstās ekstrūzijas rezultātā, apvienojot koka miltus vai bambusu ar plastmasas materiālu, kas sastāv no polimēriem un piedevām.

Koka-polimēru kompozītmateriālu žoga sastāvs sastāv no apmēram 55% cietkoksnes koksnes miltu, apmēram 30% sintētisko polimēru (augsta blīvuma polietilēna (ABPE) un 15% minerālvielu un apstrādes piedevu (tie var būt krāsu pigmenti, UV absorbētāji un stabilizatori). , saistvielas, pretsēnīšu līdzekļi, liesmas slāpētāji), kas piešķir tai ideālas tehniskās īpašības. Kvalitatīvas produkcijas ražošanai vienmēr jāņem vērā tādi parametri kā izejvielu kvalitāte, to īpašības un proporcijas, kā arī svarīgs faktors ir izstrādājumu izgatavošanas tehnoloģija un materiālu savietojamība.

Ražošanas procesā maisījums tiek ekstrudēts augstā spiedienā un augstā temperatūrā uz speciālas iekārtas, kas nosaka gatavā produkta kvalitāti.

 • Nepūst, neuzbriest un nešķeļas
 • Izturība – saglabā sākotnējo izskatu un to raksturo augsta veiktspēja
 • Videi draudzīga un pārstrādājama alternatīva kokam
 • Ļoti kokam līdzīgs efekts bez klasiskajiem koka materiāla trūkumiem
 • Ūdens izturīgs
 • Izturīgs pret deformāciju
 • Nav nepieciešami impregnēšanas līdzekļi vai aizsargeļļas
 • UV izturība
 • Iztur visus klimatiskos apstākļus no -40°C līdz 60°C
 • Termītu un kukaiņu izturība kopumā
 • Izturīgs pret pelējumu un pelējumu
 • Minimāla kopšana un apkope

WPC žogi papildina un racionalizē ārtelpas ideālā harmonijā ar pilsētas un ainavu vidi un ir cienīga alternatīva kokam arī ētiskās izvēles ziņā, jo tie ir PSV sertificēts produkts ar samazinātu ietekmi uz vidi.

WPC žogi ir ideāli piemēroti jebkura reģiona klimatiskajiem apstākļiem.

Koka-polimēra kompozītmateriālu žogi ir daudzpusīgi, tos var izgatavot dažādos modeļos un dažādās sekcijās atkarībā no funkcijas, ko tiem paredzēts veikt.

Turklāt arhitekti un dizaineri tos dod priekšroku to elastības dēļ.

Tie ir īpaši piemēroti zālienu un puķu dobju norobežošanai publiskos parkos, villu dārzos un pilsētu zaļajās zonās, kā arī veloceliņiem vai “bīstamu” zonu, piemēram, ūdensteču un kalnu klinšu, norobežošanai: tāpēc tie ir pieejami dažādos modeļos un krāsās. un nonāk moduļu veidā uz īpašām platformām, kuras var salikt atbilstoši klienta īpašajām vajadzībām.

Pēdējos gados PVC žogi kļūst arvien populārāki. Iemesls ir šī materiāla milzīgajās priekšrocībās, jo īpaši tā izcilajā praktiskumā un augstajā laikapstākļu noturībā.

Papildus šīm priekšrocībām ir arī citi, kas liks jums nopietni apsvērt iespēju uzstādīt PVC žogu, lai norobežotu savu dārzu, pagalmu vai pat sakņu dārzu.

Kompozīcijas galvenā sastāvdaļa ir PVC (polivinilhlorīda) homopolimēra savienojums, ar augstu titāna dioksīda pigmentu saturu, kas garantē ilgstošu UV aizsardzību, savukārt pretšoka līdzekļi palielina izturību. Sastāvs ir līdzīgs PVC logu pārsegumu sastāvam, kam ir vairāk nekā 20 gadu vēsture un kuri ir izturīgi pret visa veida laikapstākļiem.

PVC žogs piedāvā gandrīz neierobežotas pielāgošanas iespējas. Faktiski šis plastmasas materiāls ir piemērots jebkurai apstrādei: krāsošanai dažādās krāsās pēc RAL paletes un apdarei ar interesantu dizainu, kas atveido vērtīgākus materiālus, piemēram, koku. Lai atšķirtu dārzus un zaļās zonas, bieži tiek uzstādīti koka imitācijas PVC žogi, kas ir daudz lētāki par citiem materiāliem un ir izturīgāki.

Ieguvumi no PVC kā žogu materiāla izvēles ir patiesi daudzveidīgi un sākas ar būtisku faktoru: cenas un kvalitātes attiecību.

– PVC žogi ir daudz lētāki nekā koka un dzelzs žogi.

Salīdzinot ar klasiskajiem žogiem no koka, alumīnija vai pat kaltas dzelzs, PVC ir ievērojami zemākas ražošanas izmaksas un līdz ar to arī zemākas ražošanas izmaksas. Tas nemaz neietekmē kvalitāti, tas ir vienkārši daudzpusīgāks un vieglāk apstrādājams materiāls, no tā viegluma, transportēšanas un uzstādīšanas vienkāršības ir atkarīga arī ekonomiskā efektivitāte. Nepieciešams mazāk darba nekā ar citiem materiāliem, un PVC žogi ir lētāki.

– Lieliska izturība pret ķīmiskām vielām: PVC ir lieliska izturība pret skābēm un sārmiem.

– Viegli salikt un izjaukt

PVC žogs ir vieglāks, kas atvieglo tā transportēšanu un uzstādīšanu. Tas nozīmē mazāk neērtību un izmaksu salīdzinājumā ar citiem žogu materiālu veidiem.

PVC ir arī ļoti viegli apstrādājams, tāpēc to ir ļoti ērti transportēt, montēt un izjaukt remontam un kārtējai apkopei. Vissvarīgākais ir tas, ka iestatīšanas laiks ir diezgan ātrs.

– PVC žogu apkope

Ātra un viegla apkalpošana.

Vēl viens arguments par labu šim materiālam ir tas, ka tam nav nepieciešama īpaša piesardzība. Atšķirībā no koka vai dzelzs, kam nepieciešama pastāvīga tīrīšana un atjaunošana pēc dažiem gadiem, PVC neprasa īpašu darbu un ir viegli tīrāms ar jebkuru produktu.

– Izturīgs pret laikapstākļiem un nodilumu.

– Iespēja veikt montāžu pēc pasūtījuma

PVC žogus patiešām var izgatavot pēc pasūtījuma dažādos veidos, apsveriet iespēju izveidot mākslīgā koka žogu, kam ir estētisks, elegants un klasisks koka izskats, taču tas maksā mazāk nekā PVC.

Formu var mainīt atbilstoši telpas prasībām, kā arī pēc personīgās gaumes. Varat ļaut vaļu fantāzijai: PVC žogu var dekorēt dažādos veidos, jo tas ir plastmasas materiāls. Piemēram, to var krāsot jebkurā krāsā un pat apdarināt ar īpašiem efektiem, piemēram, mākslīgo koku ar lielu tekstūru.

– Vēl viena nenoliedzama priekšrocība, izvēloties PVC žogu, ir tā funkcija aizsargāt pret aukstumu un sliktiem laikapstākļiem. Patiesībā, ja vēlaties uzbūvēt žogu, lai aizsargātu savu dārzu vai iekopto sakņu dārzu, šis ir ideāls risinājums, jo populārākie modeļi ir izgatavoti no vienkāršiem dēļiem, kas tiek ievietoti PVC.

Tie savukārt tiks ievietoti īpašos atbalsta tīklos, kas radīs nepieciešamo aizsardzību gan privātuma ziņā, gan kā vējstikls, neļaujot iekļūt spēcīgam vējam un gaismai.