METĀLA ŽOGU UZSTĀDĪŠANA, RĪGA

Mūsu metāla žogu ražošana aptver ļoti plašu veidu un stilu klāstu: modernu, ar ultramodernu dizainu, bet arī vienkāršu un lētu, greznu un izsmalcinātu.

Katrs modelis var tikt ražots dažādos izmēros, ar dažādu apdari, pilnībā pielāgojams un 100% pielāgojams: cinkotas margas, cinkotas un cinkotas.

ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Žogs var norobežot visu māju vai tikai dārzu. Varat mainīt dažādus žogu modeļus, piemēram, vienu vietējai teritorijai, bet otru dārzam. Savukārt, ja nepieciešama estētiskā nepārtrauktība, jāievēro vārtu raksts.

Izturīgas metāla margas

Mūsu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes metāla žogus, ar rokām novērojot visus ražošanas procesa posmus. Materiāls nedeformējas un ir ļoti izturīgs pret atmosfēras iedarbību, vienīgais ienaidnieks ir rūsa. Galvanizācija ir process, kurā metāla priekšmetam tiek uzklāts cinka pārklājums, lai pasargātu to no korozijas. No otras puses, pateicoties īpašajai apstrādei, metālu var krāsot tieši, pat neizmantojot attīrīšanu un rūsas atlikumu noņemšanu.

Šie izstrādājumi novērš rūsu un vienmēr piešķir žogam nevainojamu izskatu. Vairumā gadījumu metāla margas tiek atstātas dabiskas vai krāsotas, lai radītu patīkamu efektu.

Kalta žoga meistarība

Metālu var kalt jebkurā formā, un vairumā gadījumu mēs redzam žogus, kas izgatavoti no stieņiem vai šķēpiem. Žogs vienmēr balstās uz pamatnes, kas kalpo kā balsts, vairumā gadījumu tā ir neliela siena, kurā žogs ir stingri nostiprināts. Žoga nostiprināšana jāveic specializētam uzņēmumam, kas to arī pārbaudīs, jo. kaltas dzelzs žogi ir smagi.

Metāla žogam jābūt pietiekami izturīgam, lai tas izturētu visus laikapstākļus un paliktu neskarts. Trieciena bojājumu gadījumā būs jālabo tikai skartā daļa. Mūsu uzņēmums īsteno individuālus projektus atbilstoši pasūtītāja vēlmēm un dizainam, piešķirot kaltam metālam vēlamo formu. Mūsu uzņēmumā pasūtītās preces piešķirs Jūsu mājai neatkārtojamu individualitātes pieskārienu.

Mūsu standarta zīmola žogu klāstam ir tāda pati kvalitāte un uzmanība detaļām, kas izgatavoti ar rokām pēc pasūtījuma.

Vienīgā atšķirība ir ļoti racionalizētā darbplūsma, lai ietaupītu laiku, un gatavu veidņu un ieteikumu izmantošana.

Šī procesa rezultātā tiek iegūts izcils produkts, kas visos veidos ir līdzvērtīgs individuālai ražošanai, taču par daudz zemākām izmaksām.

Katram kaltajam žogam ir pievienotas attiecīgas fotogrāfijas un tehniskās specifikācijas, lai varētu pieprasīt detalizētu un individuālu tāmi.

Visus žogu modeļus var saskaņot ar mūsu speciālistiem.

metāla žoga funkcija

Metāla žogam ir liela nozīme privātās telpas nošķiršanā no visa apkārtējā. Tās galvenais uzdevums ir nodrošināt aizsardzību pret iebrucējiem, taču tas ir arī elements ar lielu estētisku vērtību. Skatoties uz māju no malas, pirmais, ko ieraugām, ir žogs. Mūsu uzņēmums garantē augstas kvalitātes metāla žogu izgatavošanu ar īpašībām, kas padara tos perfekti integrētus jūsu āra telpā.

Metāla žogus visbiežāk izmanto dzīvojamās ēkas, dārza, parka perimetra aizsardzībai.

Kaltam žogam ir šādas īpašības:

Uzliesmojamība: Dzelzs ir stiprākais no visiem metāliem, tas neaizdegas un saglabā savu formu pat pie nepārtraukta siltuma avota, šī materiāla kušanas temperatūra tiek sasniegta 1536°C.

Mehāniskā izturība: Dzelzs ir izcilas mehāniskās īpašības. Šis ir metāls, kas ir ļoti izturīgs pret saspiešanu un stiepšanu, jo tā iznīcināšanai ir jāpieliek vairāku tūkstošu kilogramu spēks.

Plastiskums: dzelzs ir viskozs materiāls. To var samazināt līdz mazākam izmēram, sākot ar lielāku, bet tā īpašības paliek nemainīgas, mainās tikai materiāla izmērs pēc apstrādes pabeigšanas.

Viegli kausējams: Dzelzs tiek uzskatīts par vidēji elastīgu materiālu, patiesībā to var samazināt līdz diezgan plānām loksnēm.

Svars: Dzelzs ir ļoti smags materiāls, šī īpašība padara to par neaizstājamu tādu fiksētu konstrukciju kā vārti un žogi būvē, kas spēj izturēt tādus laika apstākļus kā stiprs vējš un spēcīgi spēki.

Žoga izvēle kaltas dzelzs vārtiem

Kalts žogs parasti tiek iegādāts kopā ar vārtiem. Vārti un žogs ir izgatavoti pēc viena projekta.

Metāls tiek apstrādāts ar īpašiem pretkorozijas līdzekļiem. Mūsu uzņēmums piedāvā jums aizsargus no cinkota metāla. Cinkošana ir process, kurā metāla izstrādājumam tiek uzklāts cinka pārklājums, lai aizsargātu to no korozijas, laika gaitā samazinot un novēršot rūsas problēmu. Acīmredzot, pat ja dzelzs žogs ir apstrādāts ar pretkorozijas līdzekļiem vai cinkots, tam ir nepieciešama apkope, lai tas ilgstoši saglabātu savu izskatu.

Kaltas dzelzs žogs

Mūsu uzņēmums ražo kaltas dzelzs margas, apstrādājot metālu manuāli. Kopā ar mūsu augsti kvalificētajiem speciālistiem klients var izvēlēties formu, kāda tiks piešķirta žogam. Vienkāršākie ir veidoti no virknes metāla stieņu, savukārt sarežģītākie var veidot gandrīz nebeidzamu rakstu sēriju.

Mūsu uzņēmums spēs jums izveidot absolūti oriģinālu mākslas darbu.

Alumīnijs ir ļoti izturīgs un izturīgs materiāls, tāpēc tam nav nepieciešama periodiska apkope, jo, gluži pretēji, tas ir nepieciešams, izmantojot koku vai dzelzi tāda paša veida konstrukcijām. Turklāt šī īpašība padara to ļoti izturīgu pret ārējiem faktoriem. Tāpēc alumīnija margas un margas ir vienas no ieteicamākajām, tāpat kā alumīnija logi.

Priekšrocības

– Nav oksidācijas

Atšķirībā no daudziem citiem materiāliem, kas ir pakļauti ārējiem faktoriem, alumīnijam nav oksidācijas problēmu. Tā ir liela priekšrocība, izvēloties alumīniju margām vai margām, jo tādējādi tiek novērstas problēmas ar mitrumu, laikapstākļiem utt. laika gaitā. Faktiski oksidēšanās ir sekas, kas var apdraudēt tādu elementu kā žogu un margu stabilitāti.

– Estētisks materiāls

Alumīnijs ir labs risinājums arī no estētiskā viedokļa, jo tas ir ļoti daudzpusīgs materiāls, kas atdarina citus materiālus (koksni, tēraudu). Tas nozīmē, ka alumīniju var pielāgot jebkura veida videi un apmierināt ļoti dažādas vajadzības.

Turklāt alumīnija konstrukciju var krāsot: krāsojot ir jāpievērš uzmanība alumīnija veidam – krāsots vai anodēts.

– Kombinācija ar citiem materiāliem

Alumīniju var kombinēt ar citiem materiāliem, piemēram, stiklu vai koku, īpaši iekštelpu margām, piešķirot telpām elegantu un minimālistisku izskatu.

– Anodēts, kalts un cinkots

Alumīnija priekšrocības ir atkarīgas arī no iespējas izvēlēties starp trim dažādām apdari, lai sasniegtu dažādas tehniskās un estētiskās īpašības. Piemēram, anodētam alumīnijam ir daudz lielāka strukturālā izturība, jo tas tiek pakļauts ķīmiskai anodēšanai, kā rezultātā veidojas oksīda pārklājums.

Savukārt cinkotie modeļi ir pārklāti ar cinka slāni, padarot tos izturīgākus pret laikapstākļiem. No otras puses, kalts alumīnijs piedāvā funkcionālu un stratēģisku cietības un izturības kombināciju, pateicoties karstās štancēšanas apstrādei, un estētisku pievilcību.

Tērauda žogi var būt:

  • stiepļu sieta veidā;
  • ķēžu vai virvju veidā;
  • modulāra ar šķērsstieņiem vai līstēm;
  • modulāra ar aizsargloksnēm/paneļiem no saules.

Šo aizsargmargu izgatavošanai izmantotajam tēraudam var būt dažādas īpašības atkarībā no ekspluatācijas apstākļiem. Vidēji mitrā vidē vai vietās, kur ir iespējama periodiska apkope, var izmantot cinkota tērauda aizsargus.

Lieliem žogiem, kurus ir daudz grūtāk uzturēt, parasti priekšroka tiek dota nerūsējošajam tēraudam. Kortena tēraudam, tāpat kā vara, ir spēja veidot virsmas oksīda plēvi, kas to dabiski aizsargā no korozijas. Tas nav piemērots lietošanai pie jūras vai vidēs, kas bagātas ar hlorīdiem, kas novērš šīs aizsargplēves veidošanos.

Dzīvojamo māju sektorā tēraudu bieži kombinē ar citiem materiāliem, piemēram, stiklu vai koku, lai izveidotu izturīgas un estētiski pievilcīgas margas.

Īpašības, kas padara Corten tēraudu unikālu, ir tā augstā izturība pret koroziju un tikpat augsta mehāniskā izturība. Corten tērauda žogi ir daudzkārt stiprāki par parasto oglekļa tēraudu un ir viegli kopjami.