ŽOGU UZSTĀDĪŠANA, RĪGA

Margu paneļi ir atsevišķi margu elementi, kas veido pašas margas. Katrs panelis vai modulis sastāv no kvadrātveida vai taisnstūrveida rāmja, kurā ir vertikāli stieņi un horizontāli elementi dažādās līnijās un formās, kas ir piemēroti žogu veidošanai jebkurai atklātai telpai. Žogi, kas būvēti, izmantojot paneļus, ir daudz vieglāk montējami. Nožogojuma paneļi tiek ražoti sērijveidā pēc standarta vai individuāliem izmēriem, atkarībā no aizsargājamās teritorijas platības un klientu prasībām.

ALUZINC ŽOGU UZSTĀDĪŠANA RĪGĀ

Aluzinc ir inovatīvs materiāls, ko var iegūt sarežģītā apstrādē. Alucinks ir sakausējums, kura galvenās sastāvdaļas ir alumīnijs un cinks. Alucinka izstrādājumi sastāv no tērauda, kas ir nepārtraukti pārklāts ar alumīnija (55%), cinka (43,4%) un silīcija (1,6%) sakausējumu. Rezultāts ir barjeras efekts ar izcilām mehāniskām un izolācijas īpašībām.

Alucinka žogiem ir unikālas īpašības: tiem ir estētisks izskats, tie ir izturīgi un tiek ražoti plašā krāsu gammā.

Aluzinku izmanto žogu, jumta seguma un griestu materiālu, ventilācijas un kanalizācijas sistēmu (notekas, notekcaurules, drenāžas) ražošanai, saldēšanas iekārtu ražošanai, šķidro un beramo materiālu uzglabāšanai.

Alumīnija izstrādājumiem ir daudz priekšrocību:

Galvenās Aluzinc žogu priekšrocības

 • Lieliska izturība pret koroziju: dažādi pētījumi ir parādījuši, ka cinka un alumīnija kombinācija nodrošina Aluzink žogiem piecas reizes lielāku izturību pret koroziju nekā karsti cinkotais tērauds, padarot to ideāli piemērotu lietošanai jūras vidē vai skābā vidē, piemēram, pilsētās.
 • Alucinka žogu lieliskā izturība pret koroziju ir divu tā metāla sastāvdaļu īpašību rezultāts.
 • Lieliska spēja atstarot gaismu un siltumu: Alucinks ir pakļauts dažādiem izturības testiem, pēc kuriem ir pierādīts, ka materiāls iztur līdz pat 315°C pilsētas un jūras apstākļos, saglabājot tā virsmu nemainīgu.
 • Izturība pret mehāniskiem bojājumiem un spriedzi.
 • Nelielā Aluzinc žoga pārklājuma masa nenoslogo konstrukciju.
 • Lieliska izturība pret augstām temperatūrām – neaizdegas un neaizdegas, neizdala toksiskus izgarojumus.
 • Izturība.
 • Uzstādīšanas vieglums.
 • Neprasa ievērojamus izdevumus remontam un uzturēšanai.

Aluzinks ir pieejams ar dažādiem pārklājumiem atkarībā no vides īpašībām, kurā tas tiek izmantots.

Alucinka loksnes ir pieejamas dažādos biezumos un pārklājuma blīvumos. Iespējamas dažādas virsmas apstrādes: ķīmiskā pasivēšana, standarta eļļošana vai kombinācijā ar pasivāciju, fosfatēšana vai vispār bez aizsardzības.

Alucinka materiāls ir ideāli piemērots noliktavu un ražošanas ēku jumtiem kopumā, kā arī dzīvojamo ēku jumtiem. Patiesībā tie garantē neskaitāmas priekšrocības, pateicoties īpašajam sastāvam un virsmas apstrādei ar alumīnija oksīda slāni, kas ļauj saglabāt savu estētisko izskatu pat pēc daudziem gadiem.

Alucinka žogi ir pieejami dažādās krāsās. Piedāvājam saviem klientiem ražot produkciju atbilstoši RAL krāsu paletei.

Mūsu uzņēmumā var pasūtīt Aluzinc žoga materiālu. Mēs esam gatavi apmierināt jebkuru jūsu vēlmi.

Starp daudzajām žogu iespējām pēdējā laikā īpašu popularitāti ir ieguvuši metāla žogi. Atšķirībā no šāda žoga koka versijas, tas ir izturīgāks un uzticamāks, kas nozīmē, ka tas kalpos ilgāk. Turklāt, pēc īpašnieku domām, kuri jau ir uzcēluši šādu žogu, metāla žoga uzstādīšana un turpmākā apkope ekspluatācijas laikā ir diezgan vienkārša. Turklāt uzstādīšanu var veikt vienatnē, neiesaistot speciālistus un īpašu aprīkojumu.

Kas ir metāla žogs?

Nožogojuma līstes ir izgatavotas no tāda paša materiāla kā gofrētā plātne, t.i. izgatavots no cinkota tērauda ar dažādiem pārklājumiem.

Metāla žoga ražošanā tiek izmantots tērauds, kura biezums ir vismaz 0,5 mm ar obligātu cinkošanu, kas paredzēts metāla aizsardzībai no vides ietekmes.

Virs cinkošanas tiek uzklāts polimērmateriāls, kas veic divkāršu funkciju: kalpo kā pretkorozijas un dekoratīvs pārklājums.

Lai piešķirtu pievilcīgu izskatu un palielinātu dēļu stingrību, žogs tiek piedāvāts ar dažādām profila formām: M-, P- un trapecveida.

Redeļu augstums var būt ļoti dažāds, atkarībā no pircēja vēlmēm. Platumu parasti nosaka ražotājs.

Žogiem, kas izgatavoti no metāla žogiem, ir vairākas nenoliedzamas priekšrocības, jo tās apvieno dažādu žogu priekšrocības.

 • Pirmkārt, izpildes materiāls ļauj izgatavot jebkura augstuma un caurspīdīguma pakāpes žogu. Attālumu starp dēļiem nosakāt paši un pēc saviem ieskatiem, kas dod vietu iztēlei. Principā no šāda būvmateriāla var uzstādīt pat cietu, absolūti necaurlaidīgu žogu.
 • Pateicoties spraugām starp līstēm, žogam ir ārkārtīgi zems slīpuma līmenis, kas veicina žoga ilgāku kalpošanas laiku. Turklāt tiek būtiski samazinātas prasības balstiem, kas nozīmē, ka pamats nav obligāti jāpastiprina.
 • Viena no priekšrocībām, izvēloties žogu no eiro vai metāla žoga, ir tā, ka tam nav nepieciešama īpaša kopšana: ar regulāru tīrīšanu visa gada garumā būs vairāk nekā pietiekami, lai tas ilgstoši saglabātos gandrīz sākotnējā formā.
 • Turklāt, pateicoties izgatavošanas materiālam, metāla žogam ir ilgs kalpošanas laiks un pareiza žoga uzstādīšana, kas praktiski nav pakļauta apkārtējai videi.
 • Šis dizains ne tikai kalpo kā barjera pret nepiederošo iekļūšanu, bet, pēc īpašnieku domām, nodrošina lielisku gaismas caurlaidību.

Izturība un uzticamība

 • Neskatoties uz diezgan plānu materiālu, metāla žogi ir diezgan uzticama barjera pret nepiederošu personu iekļūšanu.
 • Cinkota tērauda piketi ir ļoti elastīgi, tāpēc tos ir diezgan grūti salauzt, un papildu stingrības ribas piešķir papildu izturību.
 • Turklāt, kā rāda prakse, ja jūs uzstādāt sloksnes šaha formā abās žoga pusēs, tad ir gandrīz neiespējami iekļūt žogā.
 • Žoga augšdaļa ir diezgan asa, kas apgrūtina iekļūšanu objekta teritorijā. Pēc pasūtītāja vēlēšanās ir iespējams pasūtīt piketus ar trīsstūrveida smailiem galiem.
 • Ja plānojat uzstādīt zemu žogu, vislabāk ir pasūtīt noapaļotu dēļu augšdaļu, kas novērsīs iespēju nejauši gūt savainojumus.

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, polimēru apšuvumam ir plašs krāsu klāsts, tāpēc pareizā varianta izvēle ir ļoti vienkārša. Šajā gadījumā jāpatur prātā, ka tumšas krāsas žogs ir labāk redzams nekā gaišu svītru žogs (ar nosacījumu, ka intervāls starp svītrām ir vienāds).

Redzamais laukums ir atkarīgs arī no plaisas platuma starp dēļiem. Parasti atstarpe (vienpusējas gadījumā) ir no 2 līdz 5 cm.

Metāla žogi labi darbojas ar tādiem materiāliem kā koks, ķieģeļi un akmens. Tas ļauj izmantot žogu kā dekoratīvu elementu ainavu dizainā.

Ir divi galvenie žoga uzstādīšanas veidi: vienpusējs un divpusējs. Ja līstes tiek uzstādītas ārpusē un iekšpusē, tās parasti ir sakārtotas rūtainā veidā.

Ja ir vēlēšanās, materiāla sloksni var nostiprināt arī horizontāli, taču šajā gadījumā, uzstādot stabus, ir jāņem vērā līstes garums.

Sakarā ar to, ka metāla žogs ir uzstādīts uz tā paša rāmja kā profilētā loksne, šos divus materiālus pēc vēlēšanās var apvienot. Tas piešķirs žogam unikālu izskatu.

Turklāt, lai nodrošinātu žoga oriģinalitāti, jūs varat izgatavot balstus nevis no parastas metāla caurules, bet, piemēram, no ķieģeļiem vai akmens.

Ja nepieciešams stiprs, uzticams un estētisks žogs, izvēlieties žogu, kas izgatavots no metāla žogam. Klientu atsauksmes par šo materiālu parasti ir vispozitīvākās.