MARGAS NO MELNA METĀLA, RĪGA

Margas, neatkarīgi no tā, vai tās ir balkona margas vai kāpņu margas, ir jūsu mājās vai birojā ļoti svarīgs drošības elements. Tomēr tas nenozīmē, ka to nevajadzētu rūpīgi izvēlēties pēc estētiskiem kritērijiem. Patiesībā margas ir ne tikai aizsardzība pret augstumu, bet arī dekora elements. Pareizās margas var pat piešķirt telpai papildu stila pieskārienu. Daudzos gadījumos kaltas dzelzs margas ir labākais risinājums.

MELNAS METĀLA MARGAS

Šāda veida margas var kombinēt ar jebkuriem iekārtojuma elementiem. Jums tikai jāizvēlas tas, kas vislabāk iederas un harmoniski iekļaujas apkārtējā telpā. Iespējas ir daudzveidīgas, it īpaši, ja ņem vērā, ka pēc pasūtījuma var ķerties arī pie rokām darinātiem darbiem. Apskatīsim iemeslus, kāpēc melnā metāla margas ir piemērotas jebkurai videi.

Dzelzs margu izvēle bieži ir labākā izvēle. Patiesībā šīs margas var integrēt jebkurā stilā, neatkarīgi no tā, vai tas ir klasisks, moderns vai zemniecisks. Iespēja modelēt produktu pēc jūsu vēlmēm padara to ļoti daudzpusīgu.

Turklāt melno metālu margu strukturālās īpašības padara to par ideālu materiālu. Gludeklis ir patiešām izturīgs un stabils, kas garantē tā uzticamību drošības ziņā. Turklāt šis metāls spēj kalpot ilgu laiku, un pēc dažiem gadiem ir nepieciešamas tikai dažas apstrādes.

Izvēlēties pareizās margas nozīmē atrast tās, kas ne tikai nedisonē ar vidi, bet arī to uzsver. Melno metālu margas var veikt šo uzdevumu jebkurā situācijā gan ārā, gan iekštelpās.

Piemēram, lauku vidē kaltas dzelzs margas vislabāk darbojas ar izmantotajiem materiāliem. Ļoti vienkāršas un lineāras melnas margas akcentēs lauku stila mēbelēm raksturīgo koku un ķieģeļu mūrus.

Margas ar vienkāršām līnijām var būt arī ideāls risinājums mūsdienu stila mēbelēm. Šajā gadījumā populārs risinājums var būt arī melnā metāla margas. Mūsdienīgā vidē varat izvēlēties arī dizaineru margas ar unikālām īpašībām. Pēc pasūtījuma izgatavotas margas, iespējams, maksās vairāk, taču tās noteikti būs unikālas un oriģinālas.

No otras puses, ja jums ir darīšana ar klasisku iestatījumu, varat izvēlēties sarežģītas margas ar īpašiem rotājumiem un apdari. Arī šajā gadījumā ļoti interesants risinājums varētu būt ar rokām darinātu margu izveide, kas piešķirs telpai svelnu.

Šāda veida margas lieliski iederas arī nobružāta šika dekorā.

Melno metālu kombinācija ar citiem materiāliem

Risinājums, kas noteikti būtu jāapsver, ir margu uzstādīšana, kas apvieno melno metālu ar citiem materiāliem. Metāla un koka kombinācija var būt lieliski piemērota gan zemnieciskam, gan klasiskam stilam. Lai gan stikls var lieliski saskaņot ar metāla margām modernā stilā. Kombinācijas ar citiem materiāliem padara izvēles iespējas vēl plašākas. Lai izdarītu pareizo izvēli, pietiek paļauties uz savu personīgo gaumi un atcerēties izvēlēties margas, kas lieliski saplūst ar apkārtni.

Viena no priekšrocībām, izvēloties melno metālu kā materiālu, ir tā modificēšanas iespēja. Varat veidot šo materiālu, lai izveidotu modernu dizainu, vai arī varat izvēlēties antīku stilu. Izvēloties otro iespēju, nevajadzētu kļūdīties, pērkot lietotas margas. Izturība un izturība var nebūt optimāla, un jūs galu galā izveidojat nedrošu dizainu. Labāk uzticēties uzticamam uzņēmumam, kas izgatavo jums nepieciešamos dekoru elementus no jauniem un sertificētiem materiāliem.

Materiālu izvēle ārējām margām ir svarīgs solis, ko nevajadzētu novērtēt par zemu. Piemēram, saliekamās cinkotās dzelzs margas var izturēt sliktus laikapstākļus un kalpot ilgu laiku. Lietus, vējš, aukstums vai karstums nemainīs jūsu dizainu un vienmēr garantēs optimālu veiktspēju.

Tomēr tādas pašas priekšrocības ir nepieciešamas arī tad, ja jums ir iekšējās kāpnes, kuras jāaizsargā ar margām. Slodzes, kurām tiek pakļautas iekšējās konstrukcijas, ir lielākas, jo tās tiek izmantotas biežāk. Arhitektūras īpatnības un drošība ir obligāti nosacījumi, kas jāievēro jebkurā gadījumā.

Melno metālu margas ir neaizstājami balkonu, nojumju, kāpņu, starpstāvu un citu arhitektūras konstrukciju, kurām nepieciešamas margas, aizsardzībai.

Kā jau teicām, šīs ir konstrukcijas, kas nepieciešamas, lai novērstu cilvēku nokrišanu no visiem augstiem arhitektūras elementiem. Tādējādi margas pilda parapeta funkciju, ko var uzstādīt iekštelpās un ārā un izgatavot atbilstoši nepieciešamajiem parametriem. Taču, salīdzinot ar akmens parapetu, dzelzs margas var izgatavot dažādos stilos, tāpēc tās nereti pilda arī dekoratīvā elementa lomu. Turklāt, salīdzinot ar klasisko ķieģeļu mūri, melno metālu margām ir vairākas priekšrocības.

Spilgtums. Pilnas balustrādes margas ir pilnībā atvērtas dienasgaismai, tāpēc to aizsargātā telpa saņem maksimālu dienasgaismu.

Individuāli izvēlēts. Pat neliela detaļa, piemēram, koka margas savienojumā ar melnu metāla margu, var padarīt margas unikālas un oriģinālas, īpaši, ja to izgatavošanā ir iesaistīts meistars.

Vienkāršs un pieņemams pakalpojums. Ja metālam nav rūsas bojājumu, un ir iespējams pilnībā atjaunot margas, noņemot krāsu, uzklājot rūsas inhibitora kārtu un uzklājot vienu vai vairākas atbilstošas krāsas kārtas.

Kā jau teicām, dzelzs margas ir neaizstājamas balkonu, verandu, kāpņu, platformu un dažādu dzegas aizsardzībai. Mēs tos bieži redzam uz ēku fasādēm, un tie ne vienmēr ir labā stāvoklī.

Atmosfēras faktoru iedarbība padara tos ļoti neaizsargātus, un, ja metāls netiek pienācīgi apstrādāts, tie var ātri kļūt nelietojami.

Pirmās melnā metāla margu novecošanas pazīmes ir:

rūsas plankumi, kas dažkārt var pat notraipīt grīdu vai sienu, pie kuras tie ir piestiprināti;

krāsas lobīšanās, kas nozīmē, ka produkts nav izgatavots profesionāli, bet izmantojot nekvalitatīvus materiālus un krāsu; saule un temperatūras izmaiņas turpina ietekmēt virsmu.

Visbiežāk tos izmanto kāpņu, platformu un starpstāvu ierāmēšanai. Salīdzinot ar ārējām melno metālu margām, tās, protams, mazāk ietekmē ārējie faktori. Tomēr arī šajā gadījumā ir labi, ja tie ir labi izgatavoti, lai garantētu ilgu kalpošanas laiku un mazāk sarežģītu apkopi. Attiecībā uz interjeriem var izmantot ieliktņus, kas izgatavoti no mazāk izturīgiem materiāliem, piemēram, kombinācijā ar koka margām.

Kaltas dzelzs margas

Tas ir mūžīgs elements, kas rotā māju un ēku fasādes un ir ļoti izplatīts valstīs, kas robežojas ar Vidusjūru. Šī interjera elementa popularitāte galvenokārt ir saistīta ar vieglu materiāla pieejamību un apstrādes izmaksām, kas agrāk bija pieejamākas. Faktiski dzelzs tiek karsti apstrādāts un apdedzināts līdz vajadzīgajai formai. Kalēja prasme ir fundamentāla, un daudziem izdodas radīt īstus mākslas darbus.

Jūs varat sazināties ar mūsu uzņēmumu un mēs izgatavosim margas atbilstoši jebkurai jūsu vēlmei.