STIKLA VIZIERI VIRS DURVĪM, RĪGA

Stikla nojumes ir arhitektūras elementi, kas tiek novietoti nojumju veidā uz ēku sienām, t.i. konsoles uz āru no durvīm un logiem. To mērķis ir nodrošināt aizsardzību pret laikapstākļiem gan logu rāmjiem, gan cilvēkiem pie ieejas ēkā.

Materiālu, piemēram, stikla, izmantošana nojumju konstrukcijā ļauj minimāli ietekmēt ēkas konstrukciju un uzturēt augstu apgaismojuma pakāpi.

STIKLA VIZIERI VIRS DURVJĀM

Stikla nojumes, kas uzstādītas virs ieejas privātmājā, daudzdzīvokļu mājā, birojā vai uzņēmumā, pilda gan dekoratīvu, gan aizsargfunkciju. Tie ir izturīgi un eleganti, un laukums, ko sedz nojume, paliek labi apgaismots.

Stikla nojume var tikt izgatavota dažādos dizainos un izmēros un kļūst par īstu arhitektūras elementu, kas papildina un rotā ēku. Balkonus un āra kāpnes var aizsargāt arī ar stikla nojumi: atkarībā no situācijas mūsu uzņēmums izstrādā individuālu stikla nojumi un piemērotākos balstus. Ar tērauda vai dzelzs balstiem, ar vai bez stieņiem.

Nojume ir ēkas elements, kas uzlabo mājas vai ēkas dzīvojamo platību, nodrošinot patvērumu atklātajai telpai. Tā tiek uzskatīta par pastāvīgu būvi, un tāpēc tai ir jāizstrādā konstrukcijas projekts, īpašas pārbaudes un vairākas atļaujas.

Faktiski tas izpaužas kā stingra konstrukcija ar kolonnām un rāmi, kas ir atvērts vismaz no divām pusēm. Parasti tas tiek uzstādīts uz dzīvojamo telpu ārsienām stacionārā veidā. Mūsdienās ir iespējams būvēt arī atveramas nojumes, kas ir no alumīnija vai dzelzs konstrukcijas un pārklātas ar paneļiem, bieži vien stiklu. Rezultāts ir glīts un izsmalcināts dizains.

Ir dažādi nojumju veidi, kas atšķiras pēc to uzstādīšanas veida, kā arī pēc materiāla veida. Stikla izstrādājumi ir īpaši eleganti un funkcionāli: daudzpusīgs materiāls ar mūžīgu pievilcību.

Interesantākā īpašība ir tās caurspīdīgums, jo tas ļauj iziet cauri dabiskajam apgaismojumam, veicinot dažādu elementu redzamību bez krāsas defektiem, kas rodas, izmantojot mākslīgo apgaismojumu. Turklāt stikls, ja tas ir pareizi apstrādāts, var būt ārkārtīgi izturīgs pret atmosfēras iedarbību, temperatūras svārstībām un pat triecieniem. Tas ir materiāls, kas viegli nedilst, nemainās un neizplešas.

Turklāt ir brilles (absorbējošas, atstarojošas, selektīvas), kas ļauj kontrolēt saules starojumu, kas var būt ārkārtīgi kaitinošs. Nojumēm bieži izmanto rūdītu stiklu, kas ir 5 reizes stiprāks par parasto stiklu. Tomēr, ja tas tiek bojāts, tas saplīst daudzos mazos, neasos fragmentos, samazinot iegriezumu un savainojumu risku.

Stikls bieži tiek kombinēts ar citiem materiāliem, piemēram, alumīniju, koku, dzelzi vai tēraudu, jo šis materiāls pielāgojas visām telpām un stiliem. Patiesībā viņš nekad nezaudē savu eleganci un izsmalcinātību un spēj sniegt brīnišķīgas emocijas.

Mūsu uzņēmums ražo un uzstāda augstas kvalitātes stikla nojumes sabiedrisko un privāto ēku, kā arī dārzu un balkonu ieeju aizsardzībai. Mēs spējam pilnībā apmierināt mūsu klientu vajadzības un vēlmes.

 • garantēt klientiem maksimālu labumu, piedāvājot kvalitatīvus produktus, kas paredzēti ilgam kalpošanas laikam;
 • īpašu uzmanību pievērst inovācijām, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas;
 • nodrošināt pieredzējušu profesionāļu komandu, kas spēj sniegt augstas kvalitātes tehniskās konsultācijas;
 • sniegt ātru un uzticamu palīdzību;
 • piedāvāt pielāgotus risinājumus, kas atbilst īpašām vajadzībām.

Tā kā tas ir daudzpusīgs materiāls, kas ir izturīgs pret deformāciju un iznīcināšanu. Tas ir izturīgs un necaurlaidīgs pret gāzēm, šķidrumiem un tvaikiem. Tas ir viegls un praktiski nedeformējas.

Tajā pašā laikā stikls ir caurspīdīgs, izlaižot gaismu un tādējādi padarot telpu pie ieejas gaišu. Bet atkarībā no gaumes un stila varat izvēlēties arī matētu vai krāsainu stiklu.

Stikla vizierus var estētiski integrēt jebkurā dizaina risinājumā, un tiem jābūt ērtiem un viegli lietojamiem, vienmēr paturot prātā tādus svarīgus faktorus kā izturība un apkope laika gaitā.

Ideāli piemērots māju ieejas zonu dekorēšanai, izmantošanai kā saules aizsargkonstrukcijas, kā arī efektīvai logu dekorēšanai. Stikla nojumes nodrošina aizsardzību, pateicoties anodētiem profiliem un laminētajam rūdītajam stiklam, kas pieejams neitrālā, caurspīdīgā, krāsainā un matēta apdari.

Lieliska izturība apvienojumā ar izcilu materiālu drošību, pateicoties aizsargplēvei stikla iekšpusē, nodrošina optimālu izstrādājuma izturību un zemas uzturēšanas izmaksas.

Nojumes ir pieejamas klasiskās, noapaļotās versijās ar redzamākiem sienu profiliem un modernās versijās ar neredzamiem profiliem un skaidru, saprātīgu dizainu.

Vizieži ir pieejami dažādos materiālos, dizainos un modeļos. Mūsu eksperti palīdzēs jums katrā stikla nojumes izvēles posmā, lai nodrošinātu, ka jūs vislabāk atbilstat jūsu vajadzībām, vēlmēm un budžetam.

Funkcionalitāte, telpa un estētika ir galvenie punkti, uz kuriem mūsu uzņēmums paļaujas, projektējot un izstrādājot piekaramos jumtus, pielāgojot risinājumu jebkurai no jūsu vajadzībām.

Augsts kompetences un profesionalitātes līmenis, investīcijas inovācijās un tehnoloģijās raksturo mūsu kvalificētu speciālistu komandu, kas spēj atbalstīt klientu stikla nojumju izvēlē.

Stikla ieejas nojumes un nojumes ir pieejamas dažādos izmēros un dizainos. Tie var izrotāt jūsu ieeju, aizsargāt āra kāpnes vai izveidot nojumi ieejas vārtiem vai terasei.

Jūs varat izvēlēties dažādu stilu un modeļu stikla nojumes:

 • Tiešās nojumes
 • Izliektas nojumes
 • Nojumes tikai no stikla ar klaņi

Stikla nojumju veidi

Stikla nojumes var izgatavot no dažāda veida materiāliem, atkarībā no izmantotā armatūras veida.

Jo īpaši ir:

 • nojumes no stikla un koka: tās ietver stikla izmantošanu kombinācijā ar koka stiprinājuma konstrukciju. Koka klātbūtne atgādina vienkāršu stilu, pēc iespējas dabīgāku; tāpēc koka un stikla nojumes vairāk saskan ar tradicionālāku un līdz ar to klasiskāku garšu;
 • stikla un metāla nojumes: izsmalcinātas metāla konstrukcijas pilnībā aptver stiklu, un tās var pielāgot ar ornamentiem, lai piešķirtu unikālu stilu;
 • nojumes no stikla un tērauda: šāda veida elementi vairāk atbilst pašreizējam arhitektūras stilam, jo tērauda izmantošana ļauj iegūt nozīmīgāku un līdz ar to modernāku dizainu. Šo īpašību dēļ tērauda un stikla nojumes tiek plaši izmantotas modernākās ēkās;
 • piekarināmās nojumes: stikla nojumes var izgatavot arī no augstas veiktspējas profiliem ar modernām, tīrām līnijām, kas nodrošina vieglumu un rada ilūziju, ka stikls ir piekārts.

Krāsu izvēle

Ne vienmēr ir viegli izvēlēties viziera vēlamo krāsu. Tāpat ir jāpārbauda, cik ilgi krāsa saglabās spīdumu un krāsu. Un tas lielā mērā ietekmē cenu: viena lieta ir izvēlēties krāsu ar desmit gadu kalpošanas laiku, pavisam cita – ar vairāku mēnešu kalpošanas laiku.

Pielietojuma mehānisma izvēle

Pēc krāsas izvēles ir jāizvēlas pareizā tās uzklāšanas metode un piemērotākā pretkorozijas sistēma. Pilsētā uzstādītā stikla nojume nepiedzīvo tādus klimatiskos un dabas spriedzes kā rūpnieciskajā zonā uzstādītais, nemaz nerunājot par piekrastes.

Ražošana un uzstādīšana

Lai iegūtu lielisku ieejas nojumi, ir nepieciešams, lai visa ražošanas un uzstādīšanas secība darbotos harmoniski.